angel eyes pt lancer?

Tuning si modificari optice: jante, exterior, interior...
Scrie răspuns
Avatar utilizator
gabor13us
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iul 16, 2008 12:12 pm

Mesaj de gabor13us » Lun Ian 12, 2009 4:48 pm

prietene, am inteles-o si pe asta cu modul tau personal de a scrie, dar cred ca daca vrei sa vorbim cu adevarat de personalitate hai sa punem cartile pe masa si sa spunem si ca stopurile sunt inspirate de la alfa romeo sau ca interiorul il mai gasim inca la cateva masini.
da, mi-am "tunat" si eu farurile si-mi place ce a iesit.

Avatar utilizator
zimbet
EVO I
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 16, 2008 1:02 pm

Mesaj de zimbet » Lun Ian 12, 2009 4:51 pm

apropo dunga din chrome la portbagaj... sunt originale pt lancer... are cix paremise...

Avatar utilizator
gabor13us
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iul 16, 2008 12:12 pm

Mesaj de gabor13us » Lun Ian 12, 2009 5:37 pm

QUOTE (zimbet @ Jan 12 2009, 04:51 PM) apropo dunga din chrome la portbagaj... sunt originale pt lancer... are cix paremise...
originale dar de logan...asa scrie in catalog "ornament cromat luat de la logan"

Avatar utilizator
balishag
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 07, 2008 11:21 am

Mesaj de balishag » Lun Ian 12, 2009 7:34 pm

omule, io nu vreau sa ma contrazic cu tine DAR, una este masina care vine din fabrica, cu detalii de design facute si agreate de cei de la mitsubishi (sau cine a facut designul) si alta este sa iei TU chestii de la alte masini si sa le aplici la a ta, intelegi? Stii ce ai facut tu mai exact? ai facut ca cei care si-ai luat un logan cu inscrisurile respective (dacia logan) dar le-au schimbat cu Renault (exact cum zic si parazitii). in fine, nu am inteles de ce te-ai luat de ce am scris io (vezi ca am scris gresit) mai ales ca tu ti-ai pus xenoane nu led-uri dar in fine....te-ai bagat in seama

Avatar utilizator
santto
EVO I
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Ian 26, 2008 8:33 am

Mesaj de santto » Lun Ian 12, 2009 8:07 pm

salut

mie imi place ...

este o chestie de gust si fiecare este liber sa-si faca masina cum vrea.

daca am fi fost trait in Japonia , poate ca nu ni s-ar fi parut naspa.

Avatar utilizator
gabor13us
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iul 16, 2008 12:12 pm

Mesaj de gabor13us » Lun Ian 12, 2009 8:44 pm

bine nene, cum spui tu. hai ca nu ma mai bag in seama

Avatar utilizator
nini
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 21, 2008 10:01 pm

Mesaj de nini » Mie Ian 14, 2009 10:44 pm

stie cineva vreun site de tuning din japonia? ca poate ei fiind mai filozofi si fiind si taticii lancerului au gasit echilbrul perfect pentru tunat lancerul si toata lumea sa fie multumita.
baieti, nu va mai certati si hai sa ne spunem parerile si opiniile fara atacuri la persoana, sa ne respectam intre noi si sa respectam opiniile celorlalti.

Avatar utilizator
santto
EVO I
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Ian 26, 2008 8:33 am

Mesaj de santto » Joi Ian 22, 2009 8:38 pm

corect

Avatar utilizator
balishag
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 07, 2008 11:21 am

Mesaj de balishag » Vin Ian 23, 2009 9:48 am

corect, sorry

Avatar utilizator
The Hammer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 23, 2008 8:44 am

Mesaj de The Hammer » Sâm Ian 24, 2009 12:42 pm

dupa indelungi cautari , spre incapatanarea domnului user balishaq , nu am reusit pe nicaieri sa gasesc o pereche de ccfl cu marimea potrivita pentru lancer x , dar mai cautam , de vreme ce am vazut o poza pe undeva cu asa ceva inseamna ca trebuie sa existe .daca intre timp a auzit cineva de vreun magazin in care se gasesc va rog sa il scrie aici .

balishaq te rog fii si tu mai obiectiv ca altii s-ar putea ataca sau simti prost vis a vis de remarcile tale . auzi tu , manelist......

Scrie răspuns

Înapoi la “Tuning si modificari optice”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori