Autocolant....

Tuning si modificari optice: jante, exterior, interior...
Avatar utilizator
victor89ioan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 30, 2010 1:06 pm

Mesaj de victor89ioan » Mie Mai 23, 2012 11:43 am

ma bate gandu sa imi fac ceva de genu cum ii in imagini pe masina...
oare as avea probleme cu politia?)
Fişiere ataşate
NFS_Hot_Pursuit_Mistsubishi_Lancer_Police_Car_HD_Game_Wallpaper_gWb.jpg
NFS_Hot_Pursuit_Mistsubishi_Lancer_Police_Car_HD_Game_Wallpaper_gWb.jpg (289.85 KiB) Vizualizat de 6799 ori
Cop_Mitsubishi_EvoX_1_CARPAGE.jpg
Cop_Mitsubishi_EvoX_1_CARPAGE.jpg (106.5 KiB) Vizualizat de 6827 ori

Avatar utilizator
Malakai
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 18, 2010 9:48 pm

Mesaj de Malakai » Joi Mai 24, 2012 9:38 am

Salut,

Cati ani ai ?
Raspunde-ti intai la intrebarea asta, apoi intreaba daca poti sa-ti colantezi masina cu insemnele/culorile/girofarul politiei. Ai sa-ti raspunzi singur.

P.S. : jocurile se numesc "jocuri" dintr-un motiv clar, ca nu se intampla in realitate.
Multam.

Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Joi Mai 24, 2012 1:02 pm

probabil se refera doar la fata si spate ca sunt colantate in negru.

Avatar utilizator
victor89ioan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 30, 2010 1:06 pm

Mesaj de victor89ioan » Joi Mai 24, 2012 1:50 pm

QUOTE (Malakai @ May 24 2012, 09:38 AM) Salut,

Cati ani ai ?
Raspunde-ti intai la intrebarea asta, apoi intreaba daca poti sa-ti colantezi masina cu insemnele/culorile/girofarul politiei. Ai sa-ti raspunzi singur.

P.S. : jocurile se numesc "jocuri" dintr-un motiv clar, ca nu se intampla in realitate.
Multam.

am 22 ani nu stiu daca ii vorba de varsta...asta ar fi prima chestie...a 2-a chestie ii vorba doar de autocolant...nu de girofrare (care stiu ca sunt ilegale)
am vazut acum un an pe un subaru impreza in tm facut din autocolant ceva cu POLICE...
stai linistit ca stiu ce is jocurile wtf? si nu incerca sa faci pe desteptu ca nu ma impresionezi cu "maturitatea" ta...

Avatar utilizator
Malakai
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 18, 2010 9:48 pm

Mesaj de Malakai » Joi Mai 24, 2012 2:22 pm

Scuza-mi ironiile, daca postezi 2 poze cu 1 Evo aruncate dintr-un joc, fara explicatii suplimentare, risti ca raspunsurile sa fie dintre cele mai brute.
Si da, chiar daca e vorba de autocolante si atat nu cred ca organele abilitate vor inchide ochii.

Avatar utilizator
victor89ioan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 30, 2010 1:06 pm

Mesaj de victor89ioan » Joi Mai 24, 2012 3:00 pm

din moment ce titlu este "autocolant" nu era putin logic ca doar partea de autocolant ma intereseaza?

Avatar utilizator
driverx
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 20, 2008 8:35 pm

Mesaj de driverx » Joi Mai 24, 2012 3:28 pm

QUOTE (victor89ioan @ May 24 2012, 01:50 PM) .... si nu incerca sa faci pe desteptu ca nu ma impresionezi cu "maturitatea" ta...


Pai nu ar trebui sa te impresioneze "maturitatea" lui, ci ar trebui sa te impresioneze "puerilitatea" ta.

Serios, cu ce iti gadila psihicu' faptul ca ai o prostie de autocolant lipit pe masina? Esti mai cul? Esti mai altfel? Daca raspunsul e "Da" la intrebarile astea, e cazul sa iti re-evaluezi sistemul de valori. Nu de alta, dar pe masinile de politie nu degeaba s-au pus acele autocolante. Sunt PENTRU Politie, cu rolul de a IDENTIFICA Politia, nu smecherii....

Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Joi Mai 24, 2012 4:35 pm

da ce aveti toti cu omu'? spuneti "imi place" sau "nu-mi place" ideea ta, nu faceti studiu de caz pe baza preferintelor lui; eventual explicatii de ce nu ar merge.

plus ca am mai vazut pe aici pe forum masini colantate la vazul carora s-a generat un mic orgasm vizual(danyutz, Hyp...).

*driver: eu stiam ca esti acid, dar nici chiar asa; cum ziceau si Parazitii, poti scoate acidul din apa plata )

mie unul nu-mi place cum arata acea masina, plus ca ar trebui sigur sa te duci la RAR sa ti-o treaca in talon daca masina este de culoare alba si tu-i pui folia neagra(mai mult de 70% din suprafata masinii isi schimba culoarea). daca este invers (masina neagra, colant alb) nu cred ca e nevoie de rar.

ar fi urat daca ar avea inscriptii/elemente de semnalizare(vizual/acustic) ale politiei, salvarii, pompierilor...

Avatar utilizator
bLaZeJrr
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 07, 2012 10:04 pm

Mesaj de bLaZeJrr » Joi Mai 24, 2012 4:44 pm

Nu cred ca Driverx a fost acid , parerea mea este ca el este un tip realist mai ales din commentul respectiv .
O singura intrebare vreau sa iti adresezi , ce scop are acel autocolant ? Are rol de a atrage priviri sa zica lumea "take a look at that , e un smecher intr-un Lancer :X" ?
Parerea mea este ca arata urat si strica in mare parte look-ul masini daca ai avea un Lancer alb un lucru care l-ar face sa arate frumos ar fi o trapa si/sau plafon cu folie pe el .
Stima si respect , o zi buna !

Avatar utilizator
66RRR
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 19, 2010 1:01 pm

Mesaj de 66RRR » Joi Mai 24, 2012 4:46 pm

De o ora incerc sa gasesc legea care interzice aplicarea de orice fel, a insemnelor oficiale pe masini private sau care nu apartin institutiilor la care se face referire prin inscriptionare. Nu am gasit-o, dar am sunat un politist si m-a asigurat ca asa ceva nu este permis, ba din contra, este considerata fapta contraventie si sanctionata. Daca cineva stie mai multe, il rog sa il lamureasca pe colegul Victor.

Multumesc!

Scrie răspuns

Înapoi la “Tuning si modificari optice”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori