Autocolant....

Tuning si modificari optice: jante, exterior, interior...
Avatar utilizator
victor89ioan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 30, 2010 1:06 pm

Mesaj de victor89ioan » Joi Mai 24, 2012 5:22 pm

QUOTE (driverx @ May 24 2012, 03:28 PM) Pai nu ar trebui sa te impresioneze "maturitatea" lui, ci ar trebui sa te impresioneze "puerilitatea" ta.

Serios, cu ce iti gadila psihicu' faptul ca ai o prostie de autocolant lipit pe masina? Esti mai cul? Esti mai altfel? Daca raspunsul e "Da" la intrebarile astea, e cazul sa iti re-evaluezi sistemul de valori. Nu de alta, dar pe masinile de politie nu degeaba s-au pus acele autocolante. Sunt PENTRU Politie, cu rolul de a IDENTIFICA Politia, nu smecherii....

eu nu stiu ce va tot agitati atat? care-i problema? ce va stresati cu ceva ce nu are legatura cu voi? a fost o intrebare...wtf?
eu vreau sa imi fac asa masina pentru ca imi place mie ideea...nu ca sa fiu cul (care se scrie cool)...

Avatar utilizator
victor89ioan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 30, 2010 1:06 pm

Mesaj de victor89ioan » Joi Mai 24, 2012 5:31 pm

QUOTE (bLaZeJrr @ May 24 2012, 04:44 PM) Nu cred ca Driverx a fost acid , parerea mea este ca el este un tip realist mai ales din commentul respectiv .
O singura intrebare vreau sa iti adresezi , ce scop are acel autocolant ? Are rol de a atrage priviri sa zica lumea "take a look at that , e un smecher intr-un Lancer :X" ?
Parerea mea este ca arata urat si strica in mare parte look-ul masini daca ai avea un Lancer alb un lucru care l-ar face sa arate frumos ar fi o trapa si/sau plafon cu folie pe el .
Stima si respect , o zi buna !

sincer nu imi pasa ce zice lumea din jur...as vrea asa pentru ca imi place mie idee..vreau pentru mine nu pentru restu......nu asta ii rolul "tunningului"? sa iti faci masina cum iti place tie? sa o scoti in evidenta fata de restul modelelor asemanatoare? sau?

Avatar utilizator
Syber
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Feb 25, 2011 5:53 pm

Mesaj de Syber » Joi Mai 24, 2012 6:13 pm

Salut,

daca e sa pui un autocolant tare pe masina,
sincer cred ca o sa gasesti ceva mai bestial decat "masina" politiei..

dar bafta.

Poate te vad prin Timisoara cu politia dupa tine...))cu girofare si tot tacamu...

bafta!

Avatar utilizator
Master4Mariners
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 02, 2012 2:32 pm

Mesaj de Master4Mariners » Joi Mai 24, 2012 6:35 pm

Pt cele spuse pana acum sunt perfect de acord cu adictoma . Urmaresc forumul de cateva luni bune , cred ca am citit marea majoritate a posturilor dar ce nu mi-a placut este faptul ca la multe replici din partea colegilor de forum modul de exprimare este unul insultator . Nu spun ca imi place ideea de a pune autocolant pe masina asa cum vrea colegul nostru , insa putem sa ne expunem parerea poate intr-un mod mai respectuos . Nu conteaza ca ai 22 sau 50 de ani
( pt ca in cazul unora nu e mentionata varsta la profil si nu stim cati ani are cel cu care vorbim ) , pt ca forumul sa fie unul respectabil putem sa ne adresam unul altuia sau sa ne spunem parerea fara sa jignim . Cine pune o intrebare pe forum cere o parere , e nesigur , are o neclaritate . Nici unul dintre noi cred ca e expert in domeniul auto sau pe toate ramurile , dar cred ca fiecare isi poate exprima parerea intr-un mod respectuos iar din multitudinea de raspunsuri cel care a intrebat isi poate alege raspunsul care i se potriveste sau care i se aplica . Gusturile nu se discuta , de aceea cred ca un simplu '' imi place '' sau ''nu imi place '' ar fi de ajuns , si omul intelege din prima .

Avatar utilizator
victor89ioan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 30, 2010 1:06 pm

Mesaj de victor89ioan » Joi Mai 24, 2012 7:02 pm

QUOTE (Syber @ May 24 2012, 06:13 PM) Salut,

daca e sa pui un autocolant tare pe masina,
sincer cred ca o sa gasesti ceva mai bestial decat "masina" politiei..

dar bafta.

Poate te vad prin Timisoara cu politia dupa tine...))cu girofare si tot tacamu...

bafta!


poate exista alte modele mai "bestiale" mie asta mi-o placut...nu imi pasa daca la x sau la y nu ii place sau ii place sau ii ceva sau nu mai bestial...
din pacate e ilegal ca altfel maine era la prima firma de colantari si imi puneam pe masina

Avatar utilizator
Alex44
EVO I
Mesaje: 47
Membru din: Mar Mai 18, 2010 12:21 pm

Mesaj de Alex44 » Mar Iun 05, 2012 11:50 am


Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Mar Iun 05, 2012 12:19 pm

Sincer nu ii vad rostul decat daca esti voluntar pe la jamarei
Vba aia .. gusturile nu se discuta si daca omului ii place ... go ahead si vezi ce iese ... si daca nu iese cu vreo amenda cu atat mai bine

P.S. - si eu stiam ca sunt interzise chestiile de genul asta.

Avatar utilizator
victor89ioan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 30, 2010 1:06 pm

Mesaj de victor89ioan » Lun Iun 11, 2012 5:32 pm

QUOTE (Alex44 @ Jun 5 2012, 11:50 AM) http://bistrita24.ro/articole/Luati-la- ... 15935.html

acestea sunt inscriptionate cu ambulanta si pompierii...adica in romana...eu eram interesat de engleza...sau poate italiana sau franceza...
oricum momentan mi-am lipit un autocolant pe masina cu emblema de la mitsu si nu cred ca as mai pune altceva...dar poate pe viitor...

Avatar utilizator
Alex44
EVO I
Mesaje: 47
Membru din: Mar Mai 18, 2010 12:21 pm

Mesaj de Alex44 » Lun Iun 11, 2012 6:02 pm

Arata-ne si noua

Avatar utilizator
victor89ioan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 30, 2010 1:06 pm

Mesaj de victor89ioan » Dum Iun 17, 2012 11:05 pm

cam asa arata

Scrie răspuns

Înapoi la “Tuning si modificari optice”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori