Mutarea numarului de pe mijloc intr-o parte ca la EVO.

Tuning si modificari optice: jante, exterior, interior...
Scrie răspuns
Avatar utilizator
sobolanu'
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 07, 2007 4:51 pm

Mesaj de sobolanu' » Sâm Iul 02, 2011 4:34 pm

Unii, daca nu sunt bagati in seama, se baga singuri...

Avatar utilizator
Dragon Warrior
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Aug 23, 2007 8:51 am

Mesaj de Dragon Warrior » Sâm Iul 02, 2011 5:44 pm

QUOTE (laudia1975 @ Jul 2 2011, 04:14 PM) inseamna ca un posesor din o mie e procentul entuziastilor patetici si iubitori de EVO!

Eu sunt iubitor de Porsche 911 Turbo.

Daca imi cumpar un Boxter SH si ii montez un eleron cu actionare din telecomanda (la 911 turbo se ridica singur peste o anumita viteza) cum s-ar uita lumea la mine? Ca la un papagal mort de foame, iubitor de porsche 911 turbo, care ar face orice sa para ca are unul.

Oameni buni, e gresit sa muti numarul intr-o parte cand nu ai un motiv tehnic serios sa faci asta. Japonezii de la Mitsubishi Motors Corporation s-ar uita rusinati intr-o parte daca ar vedea ce faceti.


Hai bafta la mutat numarul intr-o parte...ca da bine...

Avatar utilizator
Flipper
EVO I
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mar 10, 2009 10:21 am

Mesaj de Flipper » Sâm Iul 02, 2011 6:26 pm

Mie unul nu imi place numarul pe colt, nu imi plac accesoriile care fac masina asimetrica. Eu daca as fi avut evo as fi cautat o solutie sa mut numarul pe mijloc. Fiecare cu gusturile si placerile lui.

Avatar utilizator
Alex44
EVO I
Mesaje: 47
Membru din: Mar Mai 18, 2010 12:21 pm

Mesaj de Alex44 » Sâm Iul 02, 2011 7:39 pm

Am vazut azi un lancer care avea numarul pe colt, dar fara nici un suport. Probabil ca era lipit bine acolo. Arata super.

Iar pt colegul care se opune cu atata vehementa mutarii numarului pe lancer non evo, vezi ca sunt versiuni de evo care au nr pe mijloc, pt a fi mai aerodinamice. Nu vrea nimeni sa-si mute numarul pt ca asa e la evo, si sa para ca si ei au ceva mai de soi, ci pur si simplu pt ca arata mai bine asa. Ce om intreg la minte nu ar vre sa-si faca masina sa arate mai bine? Masina lui, gusturile lui.

Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Sâm Iul 02, 2011 8:06 pm

dragule luptator - oi fi si tu un gigi becali, iar noi restul suntem posedati,

acesta este un forum; nu stiu sigur daca ii intelegi sensul sau nu. mie sincer imi pare ca bati spre flame si daca as fi admin te-as baga putin in ... "seama".

ti-ai spus parerea o data, a doua oara tinzi sa jignesti un grup de oameni.

daca inca nu ai gasit alt loc sa-ti exteriorizezi frustrarile te rugam sa te abtii si aici si sa-ti cauti alte indeletniciri.

daca ar fi sa judec din nou dupa nick-ul tau as putea spune ca ori esti un pusti cu un IQ peste medie dar caracter urat rau de tot, ori esti un nene mare de tot(ca varsta) care nu a avut parte de desene cand era mic si acum isi exprima deceptiile juvenile.

maine ne vom asorta curele louis vuitton aftermarket cu adidasi nike - ce ai de zis despre asta?

multumim.

Avatar utilizator
Dragon Warrior
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Aug 23, 2007 8:51 am

Mesaj de Dragon Warrior » Sâm Iul 02, 2011 8:35 pm

Daca eu ar fi sa judec dupa nickul tau, mi-as imagina un pusti drogat (adict) daca e sa o luam asa.

Jignire nu este decat daca se simte cineva. Altfel eu am atacat o idee si nu o persoana.

Forumul este pentru etalarea parerilor, nu neaparat pentru a fi toti intr-o armonie perfecta, pot exista si discutii in contradictoriu

Daca te simti bine purtand vuitoane si adidasi falsi, asta se traduce in cresterea calitatii vietii. Un om fericit are o calitate a vietii buna. Nu am sa te judec pentru asta, am sa judec insa actiunea. Si nu o sa iti placa cum am sa o judec.

Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Sâm Iul 02, 2011 8:39 pm

dam in offtopic - mai trage un loz cu nick-ul ... a face pe cineva drogat e jignire

Avatar utilizator
laudia1975
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Oct 05, 2008 8:50 am
Contact:

Mesaj de laudia1975 » Sâm Iul 02, 2011 8:46 pm

Dragon Warrior ti-ai exprimat consternarea privitor la groteasca idee de a mutila masina mutandu-i numarul intr-o parte . Am luat cu totii nota ! Pa !

Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Sâm Iul 02, 2011 8:56 pm

apropos de schimbarea pozitiei numarului la lancer clasic - puteti confectiona singuri dintr-o platbanda lata de 2cm un suport in forma de L pe care sa-l prindeti sub bara in fanta de la proiector - pe el fixati suportul original de numar care se potriveste aproximativ ca si curbura - eventual puteti folosi si banda dublu adeziva pentru "rigidizare", daca pot spune asa - astfel scapa bara negaurita

Avatar utilizator
Malakai
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 18, 2010 9:48 pm

Mesaj de Malakai » Sâm Iul 02, 2011 11:38 pm

Sincere salutari de la un posesor de Lancer cu numarul intr-o parte, ca la Evo!

Scrie răspuns

Înapoi la “Tuning si modificari optice”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori