Mutarea numarului de pe mijloc intr-o parte ca la EVO.

Tuning si modificari optice: jante, exterior, interior...
Scrie răspuns
Avatar utilizator
nini
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 21, 2008 10:01 pm

Mesaj de nini » Dum Iul 03, 2011 12:45 pm

regurile bunei cresteri spun ca atunci cand intrii intr-o comunitate prima data dai buna ziua, te prezinti, abia apoi iti poti exprima parerile - chiar si in contradictoriu cu ale celorlalti-.

Avatar utilizator
Dragon Warrior
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Aug 23, 2007 8:51 am

Mesaj de Dragon Warrior » Dum Iul 03, 2011 2:14 pm

Ciudat, ti-am cautat posturile din prima zi in care te-ai inregistrat si ai inceput sa posetezi pe forum si nici nu te-ai prezentat si nici nu ai dat buna ziua.

Cred totusi ca e o greseala. Nu am cautat eu bine. Un membru marcant ca tine nu are cum sa faca mojicii din astea.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Iul 04, 2011 11:06 am

Pare-mi-se ca luptatorii adevarati nu stiu sa se bucure de weekend. Drept urmare, primesc bonus pentru activitatea extra un avertisment si un warning de 30% pentru flame, iar ostenii de rand revin ontopic.

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Mie Iul 06, 2011 11:56 am

Multumesc celor care mi au raspuns si m au lamurit. Radu

Avatar utilizator
wall
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 01, 2010 1:06 pm

Mesaj de wall » Sâm Iul 09, 2011 10:59 pm

Ahhhh. Tocmai in focul unei astfel de discutii eu am fost plecat din tara >.<.
Sa o luam pe rand.
Am numar pe o parte ca asa mi-a placut, sa las bara libera pe mijloc. Daca era dupa mine nu-i puneam deloc numar pe fata dar nu se poate la noi (cica in unele state din US e ok). Si daca era dupa mine ii puneam suport patratos de evo si mai pe stanga, ca sa nu il vada radarul din fata de pe dreapta.
Nu mi-am luat EVO ca nu aveam ce face cu el. Mi-am dorit un sedan care sa nu aiba o lungime prea mare (la 4.5 m e tocmai bun), neaparat cu 4x4. Eu sunt sigur ca 95% din soferii de pe strada nu fac deosebirea intre lancerul normal, ralliart si evo. Si pentru mine e o chestie super. Cu cat masina mea e confundata cu o masina mai ieftina cu atat mai bine. Am avut orgasm cand a aparut reclama cu Lancerul la 12.000 iepuroi. Asa ca eu cel putin recunosc, imi place sa se uite lumea si sa treaca masina mea drept altceva. Dar pe cat posibil ceva cat mai ieftin.

Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Dum Iul 10, 2011 12:42 am

sa moara alfa romeo de invidie )))

Avatar utilizator
wall
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 01, 2010 1:06 pm

Mesaj de wall » Dum Iul 10, 2011 11:50 am

sa se faca rosie ca racul

Scrie răspuns

Înapoi la “Tuning si modificari optice”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori