Autocolant imitatie de carbon

Tuning si modificari optice: jante, exterior, interior...
Avatar utilizator
moro
EVO I
Mesaje: 11
Membru din: Mie Mai 07, 2008 3:15 pm

Mesaj de moro » Vin Mai 09, 2008 7:24 pm

Uite o firma pe Calea 13 Septembrie care e ocupa cu stickere auto (si alte accesorii). Au si folie imitatie de carbon cam pe la 200ron folia: "Imitatie de carbon , realizata din autocolant rezistent la exterior, protejat cu o folie transparenta , pentru zgarieturi

Este realizat dintr-o singura bucata dim. uzuala este de 136 x 150 cm. La sediul nostru poate fi efectuat montajul. Inainte de a efectua comanda verifica dimensiunile pe masina ta !

Cumpara cu incredere ! Folosim numai autocolant pentru exterior de inalta calitate pentru toate produsele noastre. Daca nu gasesti un anumit model sau ai nevoie de un sticker pentru adresa de web, cluburi auto, bannere.
Daca esti un artist, ai o poza cu ceea ce vrei, sau ai o imaginatie bogata... noi te putem ajuta! Putem executa ORICE in ORICE culoare! Trimite un E-mail cu ideea ta si vom face totul posibil pentru a-l executa.

Daca esti din Bucuresti, poti veni direct la magazin ( Calea 13 Septembrie nr. 127 ) cu masina pentru a masura dimensiunea capotei si in cel mult 2 zile vei fi sunat pentru programare la montaj. Costul montajului este de 50 Lei."
Fişiere ataşate
img_1273_3.jpg
img_1273_3.jpg (60.08 KiB) Vizualizat de 6448 ori

Avatar utilizator
moro
EVO I
Mesaje: 11
Membru din: Mie Mai 07, 2008 3:15 pm

Mesaj de moro » Sâm Mai 10, 2008 9:29 am

Mii de scuze!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D
Revin si cu linkul firmei (mi-a scapat acest aspect prima oara).

http://www.autoaccesorii.ro/

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Sâm Mai 10, 2008 7:07 pm

@moro
Inteleg ca e vorba de color tuning.
Atunci doresc sa imi exprim multumirea si nemultumirea fata de acest magazin.
1. senzorii de parcare pe care i-am luat sunt foarte utili si au fost ieftini ca braga.
2. ati realizat un set de stickere cu mitsu.ro (la care era ceva de munca ce e drept) si cand s-a cerut suplimentarea acestora (pe bani evident ) ati strambat din nas.
Rugamintea mea e sa puneti o pila sa se faca din nou la fel. ca primele mi se par mai frumoase decat cele dintr-o singura bucata. :-)

Avatar utilizator
moro
EVO I
Mesaje: 11
Membru din: Mie Mai 07, 2008 3:15 pm

Mesaj de moro » Sâm Mai 10, 2008 9:37 pm

QUOTE (Andrei_RC)@moro
Inteleg ca e vorba de color tuning.
Atunci doresc sa imi exprim multumirea si nemultumirea fata de acest magazin.
1. senzorii de parcare pe care i-am luat sunt foarte utili si au fost ieftini ca braga.
2. ati realizat un set de stickere cu mitsu.ro (la care era ceva de munca ce e drept) si cand s-a cerut suplimentarea acestora (pe bani evident ) ati strambat din nas.
Rugamintea mea e sa puneti o pila sa se faca din nou la fel. ca primele mi se par mai frumoase decat cele dintr-o singura bucata. :-)Eu nu am nici o legatura cu cei de la color tuning'
Descrierea postata este cea pe care si-o fac ei pe site........a se observa ghilimelele........... :-)

Scrie răspuns

Înapoi la “Tuning si modificari optice”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori