Stopuri New Lancer

Tuning si modificari optice: jante, exterior, interior...
Avatar utilizator
pastila
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iul 25, 2008 8:56 am

Mesaj de pastila » Vin Iul 25, 2008 9:20 am

folia E PERFECTA...momentan

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Vin Iul 25, 2008 11:41 am

Oare folia o fi perfecta? :?

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Vin Iul 25, 2008 12:50 pm

Perfecta fi o folia oare?

Avatar utilizator
Raven
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iul 01, 2008 8:46 pm

Mesaj de Raven » Vin Iul 25, 2008 2:14 pm

2dor ?i Marty, c?t sunte?i voi de moderatori, dar altceva ?n afar? de luat la mi?to poporul, ?ti?i? Atunci, v? rog, face?i asta, ajuta?i-ne, nu ne batjocori?i, pe noi, ??tia, care nu ne-am n?scut ?i tr?it ?ntr-o ma?in? toat? via?a noastr?.

C?t prive?te gusturile, asta-i partea a doua. Tot ca moderatori, ar trebui s? fi?i ?n stare s? ghida?i acela?i popor ab?tut de la normele bunului gust.

Avatar utilizator
japonezu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iul 15, 2008 9:53 pm

Mesaj de japonezu » Vin Iul 25, 2008 2:55 pm

Poate a fost a gluma, mai britanica, dar totusi gluma

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Vin Iul 25, 2008 5:50 pm

QUOTE (Raven)2dor ?i Marty, c?t sunte?i voi de moderatori, dar altceva ?n afar? de luat la mi?to poporul, ?ti?i? Atunci, v? rog, face?i asta, ajuta?i-ne, nu ne batjocori?i, pe noi, ??tia, care nu ne-am n?scut ?i tr?it ?ntr-o ma?in? toat? via?a noastr?.

C?t prive?te gusturile, asta-i partea a doua. Tot ca moderatori, ar trebui s? fi?i ?n stare s? ghida?i acela?i popor ab?tut de la normele bunului gust.

Raven tu vorbesti? Adica spui cuvantul tiganie care se refera la tigani adica romi de fapt, deci tu faci misto de comunitatea romilor prin faptul ca le spui tigani, si spui de mine si de Marty ca facem misto? Trebuia sa iei ban pentru cuvantul ala de batjocura, sunt si tiganii, pardon romii, locuitorii acestei tari dragi. Cum poti sa spui ca inegritul stopurilor este o tiganie, de fapt este o rominie poate, oamenii pot sa faca la masini ce vor atat timp cat o fac la masina proprie. Te mai iei si de posesorii de Logan care sunt oameni ca si tine, ce daca ai Lancer esti mai smecher?

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Vin Iul 25, 2008 9:04 pm

asa e, asa e, ne luati la misto! )

eu sunt un tip sensibil, merg cu 5km/h sa nu ranesc vr-un tantar, dau bani la toti cersetorii astia de fac 5000 ron/luna dar nu ma intereseaza, nu vorbesc cu nimeni de teama sa nu supar pe cineva, ascult muzica la casti sa nu deranjez vecinii, sunt vegetarian pentru ca nu suport ideea e de animal sacrificat, samd si intru pe forumu' asta si dau peste doi neciopliti care fac misto non stop, de noi, de noi poporul. )

Na, ca m-am enervat!
Mai cititi si voi un Eminescu, acultati un Mozart, mai duceti-va la biserica, mai uitati-va la national geographic la reproducerea speciilor ca sa nu faceti la fel, iesiti in fata blocului si adunati rahateii de la cateii vecinilor, invatati sa fiti civilizati si umani si apoi intrati aici pe forum.
Nu mai batjocoriti poporul asta si asa destul de oropsit.
Au fost romanii, turcii, nemtii acum trebuie sa va suportam si pe voi ?
Nu e suficient ca sunt masinile astea din ce in ce mai de kkt de zici ca sunt facute in China ?

Nu va salut!

Avatar utilizator
Raven
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iul 01, 2008 8:46 pm

Mesaj de Raven » Sâm Iul 26, 2008 12:21 am

2dor, nu te mai ascunde dup? ni?te cuvinte de?tepte, dar goale. Ban-ul t?u de pe forum nu m? ?mpiedic? s? tr?iesc bine-mersi, ?ns? m? deranjeaz? superioritatea voastr? asumat?, piperat? cu sictir, plictis ?i sc?rb? de moderare ?n van. Touche ?
Apoi: ?ig?neala este cuv?nt ?n DEX: http://dexonline.ro/search.php?cuv=tiganeala , iar de Logan m-am legat, ca exemplu, doar pentru c? mereu v?d Logan-uri cu acel tip de stopuri fumurii spre negru. Ca surplus, vrei s?-?i descriu efectul unui Ford Focus, cred, albastru ?ip?tor, tot cu stopuri fumurii/negre, faruri cu leduri sau ce dreq sunt, c?-s foarte sclipitoare, folii negre pe toate geamurile, plus spoilere, praguri etc peste tot..?! Luat fiecare element ?n parte, cred c-ar avea un anume efect interesant, dar, c?nd le combini pe toate, iese un mare kitsch.

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Sâm Iul 26, 2008 8:26 am

Mai Raven ce sa spun, deja nu mai ies din casa si tin si jaluzelele trase de rusine, sincer. Pana la urma tu ce vrei de fapt? Cate posturi normale ai vazut tu pe forumul asta? Fiecare scrie ce vrea si cum vrea si tu vrei sa fac pe moderatorul. Pai nu pot sa dau nici ban si nici warn din pacate, ca altfel cred ca era gol forumul. Tie ti se par normale posturile lui pastila? Un om normal ce intelege din ele?

Citez: "eu zic ca momentan folia e perfecta Laughing" si "folia E PERFECTA...momentan". Ti se pare normal sa scrii asa ceva? Ce ai vrea sa fac, nu sunt moderator pe aria aceasta ca altfel stergeam tampeniile alea. Din moment ce nu exista posibilitatea pedepsirii anumitor useri, atunci singura modalitate ramane mistoul, care vad ca nu mai prinde nici la oamenii mai dezghetati, pacat...

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Sâm Iul 26, 2008 2:21 pm

QUOTE (2dor)Pai nu pot sa dau nici ban si nici warn din pacate, ca altfel cred ca era gol forumul.
Si pe mine ma dadeai afara, inima de piatra???? :roll: :-( Te desfid!

Scrie răspuns

Înapoi la “Tuning si modificari optice”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori