Service Bun Post Garantie?

Discutii despre problemele tehnice cu care v-ati confruntat, rezolvarea lor, service-urile autorizate si dealerii Mitsubishi
Avatar utilizator
Peco
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Oct 18, 2011 8:58 am

Mesaj de Peco » Mar Oct 18, 2011 9:36 am

Salut!

Sunt nou pe forum. Am achizitionat un Outlander de 2l turbo, si sunt total nemultumit de calitatea serviciilor, timpul alocat si preturile practicate de service-ul acreditat din Ploiesti (LITEX). As dori ca sa cream o lista cu service-uri bune din orice localitate care nu sunt neaparat reprezentante Mitsubishi.
Exemplul meu e simplu. Am dus masina la reparat intr-o marti, probleme cu ambreiajul, s-au apucat de ea abia joi, dupa ce am sunat eu din nou. Au spus ca trebuie schimbat ambreiajul plus volanta iar costul estimativ 4200 RON iar timpul de asteptare este de 9-10 zile. Mie imi pare, pur si simplu strigator la cer. De aceea vreau ca topicul acesta sa fie in stare sa identifice service-uri bune din toata tara. Un fel de TOP Service. Daca exista deja asa ceva pe forum va rog sa ma ajutati sa-l gasesc.
Peco

Scrie răspuns

Înapoi la “Probleme tehnice, service-uri si dealeri”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori