Despre dealer

Discutii despre problemele tehnice cu care v-ati confruntat, rezolvarea lor, service-urile autorizate si dealerii Mitsubishi
Avatar utilizator
sitaruvali
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 05, 2008 8:40 am

Mesaj de sitaruvali » Lun Ian 14, 2008 7:04 pm

Ma plimba astia de la MCAr de o saptamana cu tot felu de scuze. Ba ca trebuie facuta vama la iesirea din zona liber?, ba ca a fost zapada mare in parcul auto si e greu de miscat masina, ba ca trebuie din nou facuta vama in Bucresti ,care se face numai dupa ora 14, ba ca sunt contabilele in inventar, ba ca dureza pregatirea si se face noapte... ba c? ...ba c?.
Stie cineva cat timp dureaza pregatirea, fara echipari suplimentare, si cati kilometrii trebuie sa aiba la bord. Tare imi este ca a fost lovita si o retuseaza. Am auzit de treburi de/astea la Opel. M? poate lumina cineva ? Va multumesc anticipat.

Avatar utilizator
andreiderme
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 16, 2007 8:37 pm

Mesaj de andreiderme » Lun Ian 14, 2008 9:31 pm

Nu e lovita si o retusaza. Daca iti spun parerea mea despre aia, ma da afara de pe forum! Sunt niste............ cacati! Stai linistit ca eu era sa-l bat pe ala si m-am dus cunoscandu-l PE DIRECTOR!!!!!! Asa ne fac tuturor! ROMANIA!

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Ian 14, 2008 11:22 pm

Andrei, nu te da nimeni afara de pe forum atat timp cat in "povestioara" ta vei folosi un limbaj civilizat. mitsu.ro nu are nici un fel de legatura cu absolut niciunul din dealerii Mitsubishi, motiv pentru care impartialitatea de pe forum cred ca se observa. :wink:

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Lun Ian 14, 2008 11:25 pm

In primul rand acest topic nu isi are locul aici. Exista o sectiune numita: Probleme tehnice, service-uri si dealeri
Ar trebui sa cititi un pic inainte sa deschideti un topic daca sunteti utilizatori noi.

In al doilea rand contabilitatea chiar a fost la inventar inclusiv sambata si duminica. Iar probleme cu vama chiar au fost.
Masina poate fi de zile bune in curte la mcar. daca actele de la vama nu au iesit masina nu se poate dac catre client.

Cred ca ai mari sanse ca maine sa il ai

PS: Fiind vorba de masini mari sunt sanse ca ele sa vina lovite la transport. dar se intampla destul de rar.

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Mar Ian 15, 2008 8:25 am

....................

Avatar utilizator
goangaus
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 29, 2007 5:28 pm

Mesaj de goangaus » Mar Ian 15, 2008 9:30 am

A mea a avut 9 Km la livrare.
Si mi-a fost predata fara DVI, pe care l-am luat dupa 10 zile.

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Mar Ian 15, 2008 1:53 pm

...............

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Mar Ian 15, 2008 2:02 pm

a mea max 1 km

Avatar utilizator
goangaus
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 29, 2007 5:28 pm

Mesaj de goangaus » Mar Ian 15, 2008 2:17 pm

Inseamna ca pe a mea au luat-o baietii la plimbare?

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Mar Ian 15, 2008 2:25 pm

QUOTE (goangaus)Inseamna ca pe a mea au luat-o baietii la plimbare?

Tu ai patit faza cu frana de mana inghetata ... ?
Daca da, atunci e posibil.

Scrie răspuns

Înapoi la “Probleme tehnice, service-uri si dealeri”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori