Service Bun Si Ieftin - Bucuresti Sector 1 - Calea Grivitei 371

Discutii despre problemele tehnice cu care v-ati confruntat, rezolvarea lor, service-urile autorizate si dealerii Mitsubishi
Avatar utilizator
silvik_hhh
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Oct 24, 2010 4:23 pm

Mesaj de silvik_hhh » Sâm Ian 29, 2011 3:31 pm

Pentru ca si eu am fost in situatia multora de aici, cand cautam un service auto bun, cu mecanici care sa-mi inspire incredere si unde sa fiu tratat bine, postez mai jos datele unuia.

Pana l-am gasit, umblam din service in service si nu eram multumit deloc. Baietii de aici stiu de toate.. mecanica, electrica, testere..etc Au si o tinichigerie.. Si se pricep la orice masina
Repara chiar si camioane, autoutilitare.
Poate unii dintre voi ati fost deja acolo si stiu ce vorbesc..
Si ce e important.. e si IEFTIN si BUN.
Daca ai nevoie de piese, au ei sau le comanda pe loc si ajung imediat.

Initial, m-am gandit de 2 ori daca sa-i fac "reclama" sau nu pt ca e posibil ca data viitoare cand ma duc sa fie aglomerat ..dar am fost tratat cu mult respect de fiecare data si cred ca merita macar atat..
Patronul e strain dar vorbeste f bine romaneste, cu alta mentalitate.. si sta mereu pe acolo, sa fie totul ok. E si pescar, vanator, ciclist - aviz amatorilor Om de nota 10, ai ce vorbi cu el.

Nu stiu daca am voie sa trec toate detaliile dar daca ceva este in plus, rog moderatorii sa modifice. Eu doar vreau sa fac un bine membrilor de aici si celor cu service-ul..

Adresa:

Calea Grivitei 371, sector 1, Bucuresti - intre clinica MedLife si RAR, e o pizzerie la poarta si o statie GPL in curte. Cum intri, faci imediat stanga pe dupa pizzerie si gata.

Tel: 021 224 6392, 0722 245 096 (patron), 0726 711 284

Service-ul se numeste Avantaj Med.

Pe un alt forum (de pescuit) patronul chiar da raspunsuri oricui intreaba ceva.. daca va intereseaza.

S-auzim de bine!

Scrie răspuns

Înapoi la “Probleme tehnice, service-uri si dealeri”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori