Magazin De Piese Pentru Mitsubishi

Discutii despre problemele tehnice cu care v-ati confruntat, rezolvarea lor, service-urile autorizate si dealerii Mitsubishi
Avatar utilizator
zimbet
EVO I
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 16, 2008 1:02 pm

Mesaj de zimbet » Mar Iul 20, 2010 4:23 pm

P.S. Tot cautam site-uri cu piese auto pt smart-uletul sotiei si am dat peste ceva distgribuitori buni...

1. ingaraj - am vazut ca au si faruri new lancer - preturi destul de bunicele (nu i-am incercat inca)
2. pasior-automotive - am cumparat de la ei pentru niste prieteni, preturi bunicele, promti (pacat ca nu au preturile direct pe site)

imi cer scuze daca mai sunt astfel de topic-uri, nu am dat de ele...
de dorit sa postati si voi magazine de piese auto, convenabile ca pret/promti/calitate-pret...


Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Mar Iul 20, 2010 4:39 pm

QUOTE (zimbet @ Jul 20 2010, 04:23 PM) 1. ingaraj - am vazut ca au si faruri new lancer - preturi destul de bunicele (nu i-am incercat inca)

I-am incercat eu. Sunt foarte rapizi si amabili si au preturi foarte bune, cele mai bune din cate am gasit eu la amortizoare de exemplu.

Avatar utilizator
nini
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 21, 2008 10:01 pm

Mesaj de nini » Mar Iul 20, 2010 6:34 pm

eu am cumparat de la www.srcpieseauto.ro, si de la www.coastadeest.ro si recomand ambele firme.
de la primul am cumparat niste piese pentru un peugeot 107, iar de la al doilea placutele de frana pt lancer.

Avatar utilizator
PROMitsu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 18, 2008 11:32 am

Mesaj de PROMitsu » Joi Aug 19, 2010 2:06 pm

Vreau sa comand piese ptr revizie de pe www.ingaraj.ro . Am vazut ca iti arata piesele in functie de marca, model si an fabricatie.
Piesele aratate sunt 100% potrivite pentru masina?

Avatar utilizator
the1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 03, 2009 2:37 am

Mesaj de the1 » Dum Aug 22, 2010 6:52 pm

De la coasta de est am cumparat si eu diverse repere si sunt foarte seriosi. Recomand.

Inca un magazin ok, dpmdv, desi nu neaparat dedicat marcii noastre preferate (Mitsu, evident) e si Racing Nick.

Hai sa facem o lista:

1. ingaraj
2. pasior-automotive
3. www.coastadeest.ro
4. www.srcpieseauto.ro
5. www.racingnick.ro

Avatar utilizator
hotvali
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mai 27, 2010 7:25 am

Mesaj de hotvali » Joi Aug 26, 2010 3:50 pm

Incercati si la http://www.srz.ro/. Oricum fiti atenti atunci cand cumparati ceva ca exista posibilitatatea ca din cauza performantelor sa trebuiasca sa inlocuiti si alta piesa.Ca sa va exemplific: am cumparat Kit Ambreiaj EXEDY STAGE 1 HD MITSUBISHI EVO 10 si mi-a distrus 2 pompe de ambreiaj.Acum am facut comanda de o pompa upgrade de la http://www.sspperformance.com/.

Avatar utilizator
Vasea
EVO V
Mesaje: 496
Membru din: Joi Ian 02, 2014 1:32 pm
Localitate: IASI
Contact:

Mesaj de Vasea » Lun Ian 27, 2014 11:51 pm


Avatar utilizator
autopac
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Apr 04, 2014 10:04 am

Mesaj de autopac » Vin Iul 04, 2014 4:59 pm

Piese auto la preturi bune gasiti si pe *********

Te rog sa postez in sectiunea dedicata. Mersi.

Scrie răspuns

Înapoi la “Probleme tehnice, service-uri si dealeri”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori