Cum Pot Afla Userii Din Localitatea Mea

Our trash can :-)
Închis
Avatar utilizator
emyz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Ian 20, 2014 8:06 pm

Mesaj de emyz » Mar Feb 11, 2014 5:36 pm

Salut!
Cum pot afla si eu userii din orasul meu mai exact din Galati. M-ar interesa in special un utilizator de colt cu motorizarea de 1.1. Am niste nelamuriri ca sa nu le zic nemultumiri legate de masinuta mea, un colt de 1.1 si as dori sa vad si o masina asemanatoare pt. ca orice nemultumire am daca ma duc la reprezentanta mi se spune stai linistit asa e normal, asa fac toate.
Replica de la care mi s-a acrit din ziua in care am fost sa le reclam ceva legat de ambreiaj si m-au expediat repede spunandumi-se ca asa fac toate :-< iar dupa o sapt sa-mi pice pompa de ambreiaj si sa chinui masina in 2 km sa ajung la ei la reprezentanta ca trebuia sa rupi schimbatorul sa bagi o viteza (sper sa nu fi creat si alte bube fortand-o putin) sa o repare exact din motivul reclamat anterior, si asta la 14k de km ingrijiti spre foarte ingrijiti. Celelalte nemultumiri semnalate anterior intrand la categoria "asa face toate" la reprezentanta nu am alta posibilitate de a le verifica decat vazand si o masina asemanatoare, nu de alta dar mi-e ca ma bazez pe ce zic ei si maine poimaine plec la un drum mai lung si ma lasa cand mi-e lumea mai draga ca acum ca deh, m-am bazat ca militehnicus de la reprezentanta mi-a zis ca "asa face toate". Deci daca ma poate ajuta cineva cu ceva date de contact al unui user din galati sau chiar braila posesor de colt 1.1 sau este vre-un utilizator din cele doua orase binevoitor care citeste aceste randuri si ma poate ajuta va rog sa lasati o modalitate de contact. Deranjul din partea voastra va fi minim, ma voi deplasa eu, nu va dura decat 5-10 min iar berea va fi din partea casei .
Multumesc anticipat si scuze daca am postat in locul nepotrivit(sunt destul de nou)!

Închis

Înapoi la “Trash can”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori