Multumiri Moderatorilor

Sugestii si comentarii pt. imbunatatirea Forumului si a Site-ului, Regulament de ordine interioara :)
Avatar utilizator
apetreicatalin67
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Sep 27, 2009 7:15 pm

Mesaj de apetreicatalin67 » Mie Feb 27, 2013 5:21 pm

Vreau sa va multumesc stimati moderatori pentru calmul si rabdarea de care da-ti dovada cand ma cititi sau temperati pe unii membri revoltati de greselile mele gramaticale,ortografice-ortoepice si de punctuatie.Dar cand timpul te preseaza iar gandurile dau navala,degetele mele nu reusesc sa scrie la fel de repede ca si voi,pierd firul si uit sa ma mai intorc sa le corectez.Sant atent la firul discutiei si ma concentrez sa nu ma fac de ras sa dau sfaturi gresite-asta ma doare si ma zgarie pe mine cel mai tare.Mai scriu si de pe telefon,calc.e pe ubuntu-linux si mai sant si de acolo interferente,oricum va multumesc.Nu vreau nimic altceva decat sa ajut pe toti de pe forum,cei care ma cunosc si au avut de-a face cu mine va pot intari cele spuse.Faci greseli de exprimare cand ai multe de explicat celui cu care vorbesti,ca el sa inteleaga bine si tu sa nu uiti ceva important pentru el. Sa arunce cu piatra in mine cel care nu a calcat niciodata o fata pe picior la dans ...... exemplele pot continua.Nu cred ca ar fi fost civilizat din partea mea sa scot in evidenta greselile celor care m-au criticat cum am scris, cand ,chiar ei au facut greseli gramaticale.Am trecut si eu cu vederea cum face Malakai si toata echipa de moderatori.Multumesc pentru delicatetea voastra si hai sa punem umarul la treaba sa ne ajutam semenii ca destul ne fac altii viata amara...

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Feb 28, 2013 1:51 am

Salut,
am observat discutia la care face Catalin referire, insa am preferat sa nu intervin acolo. Ideea e ca dintre un doctor in gramatica, care sa posteze la bancuri si un om care aduce valoare de ordin tehnic forumului - si Catalin o face - il prefer pe al doilea, chiar daca in unele cazuri posturile sale sunt poate mai greu de urmarit.

Stiu ca toti avem probleme si timp limitat, insa asta nu inseamna ca persoana in cauza e scutita; iar intr-un final faptul ca ofera aceste informatii ar trebui sa fie apreciat, si nu blamat.

@Catalin: stiu ca obiceiurile se schimba greu, insa intr-o incercare de a impaca si varza si capra, incearca pe viitor sa lasi un rand liber, la fiecare 2-3 randuri scrise, va face mesajele tale mai usor de urmarit si cu siguranta le va mari succesul.

Multumesc pentru intelegere.

Avatar utilizator
apetreicatalin67
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Sep 27, 2009 7:15 pm

Mesaj de apetreicatalin67 » Joi Feb 28, 2013 11:50 am

Salut,
multumesc Andrei,asta cu pauza dintre 2-3 randuri scrise nu o stiam,.omul cat traieste invata..multumesc inca o data.

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Comentarii / Reguli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori