Mitsu.ro Pe Device-uri Mobile

Sugestii si comentarii pt. imbunatatirea Forumului si a Site-ului, Regulament de ordine interioara :)
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Noi 05, 2012 8:41 am

Salut,
intrucat planuim niste schimbari in viitorul relativ apropiat, una din ele fiind si o varianta a site-ului optimizata pentru mobie, suntem interesati de atitudinea pe care a-ti avea-o fata de aceasta alternativa. Puteti raspunde simplu utilizand optiunile poll-ului creat; iar daca aveti sugestii suplimentare sau doriti sa raspundeti cu o alta varianta, nu ezitati in a raspunde in interiorul topicului.

Multumim!

Avatar utilizator
sabin.b
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 11, 2011 3:45 pm

Mesaj de sabin.b » Lun Noi 05, 2012 10:35 am

Sper că aplicaţia va fi şi pentru Android şi pentru iOS. Adesea am găsit aplicaţii doar pentru iPhone, deşi sistemul Android are la nivel mondial o cotă de piaţă de 75% pe segmentul smartphone-uri.

Avatar utilizator
RaduEmanuel
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Sep 27, 2010 11:04 am

Mesaj de RaduEmanuel » Lun Noi 05, 2012 11:20 am

Eu sper sa reusiti sa faceti o aplicatie utila si pentru posesorii de device-uri mobile atit apple cit si android precum si desktop.Am putea deveni o comunitate mai importanta!cu un numar mare de useri.

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Joi Noi 08, 2012 9:18 am

In viitor o sa fie o aplicatie de mobil precum cea din imagine?
http://www.youtube.com/watch?v=RzRTl7YIXaQ&feature=plcp

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Noi 08, 2012 9:31 am

Radu, trebuie sa recunosc faptul ca ideea noastra de aplicatie pe mobil arata ceva mai diferit.

Insa se poate face si ce zici tu, de ce nu?

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Vin Noi 09, 2012 8:25 am

Salutare Andrei.

Aplicatia de mobil este cea pe care o anticipati voi.Nu zic absolut nimik.

Ceea ce am postat pe net si cred ca ai vizionat si tu este o aplicatie 3D LIVE WALLPAPER care am gasit-o intamplator pe GOOGLE PLAY DE LA ANDROID. Cei care au Samsung, in cazul meu, pot posta aceea imagine defundal. Eu pe tel, ai vazut ca am imaginea de fundal cu Steaua care se invarte. Mi ar placea ca in viitor sa gasesc ,DACA ESTE REALIZABIL o aplicatie de imagine de fundal CU MITSU.RO

Week end frumos.

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Mie Ian 09, 2013 8:13 am

Poate 2013 o sa aduca Mitsu si pe mobile. Daca ar fi si pe ANDROID ar fi de nota 10000000000000++

Avatar utilizator
geticul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 26, 2007 11:04 pm

Mesaj de geticul » Joi Iul 18, 2013 5:43 am

Pentru mobile device se poate folosi api-ul de la tapatalk. e usor de configurat si aplicatia merge cel putin pe android si am vazut ca e si pentru apple.

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Comentarii / Reguli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori