Topicul Meu Din Anunturi Nu A Aparut. De Ce?

Sugestii si comentarii pt. imbunatatirea Forumului si a Site-ului, Regulament de ordine interioara :)
Avatar utilizator
66RRR
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 19, 2010 1:01 pm

Mesaj de 66RRR » Mie Sep 26, 2012 1:24 pm

Am postat un anunt in topicul de vanzari non-auto aseara si vad ca nu a aparut nici azi.
In trecut mai erau niste delay-uri ale aparitiei unui topic pe forum, dar oare sa dureze peste 12 ore ca sa apara un anunt?
Precizez ca am incercat sa respect toate regulile si daca am omis ceva care face ca anuntul sa nu fie "de postat", atunci va rog sa imi spuneti unde am gresit.

Ps: apropo de greseli, ar trebui sa li se spuna utilizatorilor care este gresala pe care au facut-o si de ce anuntul nu poate fi postat, in cazul in care se doreste a se face un anunt si el nu este acceptat.

Multumesc!

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Sep 26, 2012 2:56 pm

QUOTE 2. Pentru a posta in subcategoriile Shopping Center -> Ofertele Comerciantilor, In Talcioc -> Automobile -> Alte marci, In Talcioc -> Non-auto ale sectiunii BURSA, utilizatorul trebuie sa aiba cel putin 30 de zile vechime si minim 15 posturi in alte arii ale forumului. Exceptie fac cazurile in care utilizatorul vine cu recomandare din partea altui utilizator cu vechime de minim 180 de zile si 350 de posturi.


Delay-urile de care spui , apar pentru ca topicurile deschise trebuie sa fie aprobate de moderatori/admini . Si nu stam tot timpul pe forum sa urmarim cine si ce a mai postat , si daca a postat la Bursa sa vedem daca e ok sau nu si sa-i dam aprobare instant. Si pot fi si mai mari de 12 ore . Calmeaza-te.

Avatar utilizator
66RRR
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 19, 2010 1:01 pm

Mesaj de 66RRR » Mie Sep 26, 2012 3:47 pm

Cristi, mi-ai dat un pasaj din regulament pe care il stiu si in care cred ca nu ma incadrez, dar pentru care iti multumesc!
Am inteles treaba cu delay-ul, dar cred ca ar trebui sa apara undeva aceasta explicatie pentru a se evita topicuri de genul acestuia.

Ps: daca tot ai intrat sa imi raspunzi, nu poti da si un accept topicului meu? Multumesc!

Pps: de unde ai tras concluzia ca nu as fi calm? Am intrebat pentru ca nu stiam ce se intampla, mai ales ca nu se precizeaza nicaieri ca exista un delay justificat si in paragraful de regulament nu ma incadrez.

Zi buna!

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Sep 26, 2012 4:43 pm

Ti-am pus pasajul acela , desi trebuie sa vedem cum il reformulam , pentru ca , chiar daca indeplinesti acele conditii , nu inseamna ca e vizibil . Noi vedem daca se indeplinesc conditiile si apoi dam sau nu aprobare . Dar sa-mi trag una de nu avem si noi o viata ( de zi sau de noapte, fiecare dupa caz ) si nu putem sta lipiti de monitor .

Ai si nu ai dreptate . Nu trebuie sa dam explicatii la tot ce facem. Sunt deciziile noastre si ni le asumam .
A mai intrebat cineva ceva asemanator anul trecut , aici

Daca tot ai intrat si ai raspuns aici , ai fi putut sa verifici daca am dat sau nu aprobare inainte sa acuzi .

Ai sarit imediat ( 12 ore , postat seara si nu se vedea dimineata ... wow ) ca nu ti-a aparut mesajul , mi s-a parut ca arde undeva.

Pentru ca s-a lamurit si problema asta , topicul se va inchide .

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Comentarii / Reguli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori