Mitsu.ro & Mitsubishi Motors Romania

Sugestii si comentarii pt. imbunatatirea Forumului si a Site-ului, Regulament de ordine interioara :)
Avatar utilizator
Flipper
EVO I
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mar 10, 2009 10:21 am

Mesaj de Flipper » Mar Oct 25, 2011 6:59 pm

Eu propun adminilor sa tipareasca niste pliante sau brosuri prin care sa se faca reclama acestui forum si care sa fie distribuite reprezentantelor Mitsubishi din Romania si sa fie impartite posesorilor unor astfel de automobile. Aceste materiale promotionale sa se distribuie deasemeni cu fiecare masina nou livrata exact asa cum se distribuie manual, carte service si alte brosuri mitsubishi. Evntual daca e nevoie sa facem o donatie modica in bani pt a tipari aceste materiale promotinale.

Avatar utilizator
66RRR
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 19, 2010 1:01 pm

Mesaj de 66RRR » Mar Oct 25, 2011 7:13 pm

Problema cea mai mare o constituie parteneriatul dintre mitsu.ro si dealer-ul Mitsubishi, care trebuie sa respecte niste clauze destul de stricte referitoare la publicitate si pe de alta parte vorbim serios de partea financiara. Spun asta pentru ca nu sunt multi doritori de calendare, care presupun achitarea unui lucru cu care chiar ramai in posesie, ce sa mai vorbim despre "donatii modice" catre un lucru care nu te priveste.

Ps: de curiozitate, cam la ce suma "modica" te-ai gandit?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Oct 26, 2011 3:30 pm

Salut,
e o idee care este deja de cateva zile in functiune, deocamdata la un singur dealer. Daca rezultatele sunt favorabile, cu siguranta va fi extinsa.

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Vin Oct 11, 2013 8:42 am

Salut.

In zilele ce urmeaza o sa demaram un parteneriat cu Mitsubishi Romania.

Avatar utilizator
volint
EVO I
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 28, 2011 10:17 am
Contact:

Mesaj de volint » Vin Oct 11, 2013 9:42 pm

Detalii... ???


Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Vin Oct 11, 2013 10:35 pm

Salut.

Avem in vedere sa obtinem reduceri pentru membrii acestui forum la cat mai multe produse.Saptamana viitoare miercuri sau joi o sa revin cu mai multe detalii.

Avatar utilizator
Master4Mariners
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 02, 2012 2:32 pm

Mesaj de Master4Mariners » Vin Oct 11, 2013 11:24 pm

Mi se pare o idee foarte buna, si nu neaparat prin prisma reducerii la produse. Astept si eu mai multe detalii.

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Comentarii / Reguli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori