PROPUNERI

Sugestii si comentarii pt. imbunatatirea Forumului si a Site-ului, Regulament de ordine interioara :)
Avatar utilizator
mayer_maryus
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Ian 24, 2008 12:19 pm

Mesaj de mayer_maryus » Vin Ian 25, 2008 1:26 pm

PROPUN CA FORUMUL BURSA SA AIBA CATEVA SUBCATEGORII (SAU CUM LE SPUNE...)
-VANZARI AUTO
-VANZARI PIESE NOI SI SH
-VANZARI ORICE NU ESTE LEGAT DE MARCA MITSU

AR FI MAI USOR DE GASIT CEA CE CAUTAM....

DATI SI VOI O PARERE

Avatar utilizator
Speedy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Ian 20, 2008 2:34 pm

Mesaj de Speedy » Vin Ian 25, 2008 5:59 pm

As vrea si eu sa stiu daca exista optiunea prin care sa pot vedea mai multe posturi pe o pagina de topic pentru ca sincer am cautat-o si nu am gasit-o. Asa sunt prea putine, si dau pagina de prea multe ori pentru a citi un topic intreg.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Sâm Ian 26, 2008 12:01 am

@mayer_maryus: suportul phpbb nu suporta subforumurile default. Exista insa unele modificari, care sunt facute doar pentru skinul care vine cu phpbb-ul, pentru cel pe care il folosim noi inca nu am reusit sa ma prind exact ce modificari trebuiesc facute, inca lucrez la asta.

@Speedy: exista aceasta setare, dar nu individual. In sensul ca o poate efectua doar un administrator si efectul este vizibil in tot forumul. Acum este valoarea default, de 15. Daca pun 25 e ok?

Avatar utilizator
Speedy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Ian 20, 2008 2:34 pm

Mesaj de Speedy » Sâm Ian 26, 2008 3:38 pm

QUOTE (andrei)@mayer_maryus: suportul phpbb nu suporta subforumurile default. Exista insa unele modificari, care sunt facute doar pentru skinul care vine cu phpbb-ul, pentru cel pe care il folosim noi inca nu am reusit sa ma prind exact ce modificari trebuiesc facute, inca lucrez la asta.

@Speedy: exista aceasta setare, dar nu individual. In sensul ca o poate efectua doar un administrator si efectul este vizibil in tot forumul. Acum este valoarea default, de 15. Daca pun 25 e ok?

Da, este mult mai ok 25, in asa fel o sa fie si totul mai compact intr-un topic maricel.

E un chin pentru userii noi sa citeasca un thread care are acum 25-30 de pagini sa tot dai next page.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Sâm Ian 26, 2008 4:25 pm

E ok, am setat 25 :wink:

Avatar utilizator
mayer_maryus
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Ian 24, 2008 12:19 pm

Mesaj de mayer_maryus » Dum Ian 27, 2008 1:28 pm

QUOTE (andrei)@mayer_maryus: suportul phpbb nu suporta subforumurile default. Exista insa unele modificari, care sunt facute doar pentru skinul care vine cu phpbb-ul, pentru cel pe care il folosim noi inca nu am reusit sa ma prind exact ce modificari trebuiesc facute, inca lucrez la asta.

@Speedy: exista aceasta setare, dar nu individual. In sensul ca o poate efectua doar un administrator si efectul este vizibil in tot forumul. Acum este valoarea default, de 15. Daca pun 25 e ok?

am inteles ce zici ....pb e ca eu nu prea ma pricep asa bine.
dar se poate face de exemplu in loc de bursa (sau cum e bursa) alte 3 categorii:
-vanzari auto
-vanzari piese
-vanzari diverse (ce nu tine de marca mitsu)


de asemenea propun si alte forumuri (sau cum se numesc ele) :

-technici de pilotaj pt mitsu (cum se redreseaza din derapaj, cum se fac dryfturi ..etc)
-intrebari si sfaturi despre mitsu (am vazut ca exista pb technice service si dealeri)


poate te ajuta cu ceva ideile mele

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Joi Feb 07, 2008 8:47 pm

Am vazut mai multe mesaje prin care se scria ca nu pot fi puse poze. Poate ca nu ar fi rau sa se faca un topic, un ghid, cu cateva explicatii si indrumari pentru asa ceva.
ceva similar cu ce se gasesti in link-ul de mai jos.
http://www.clubkia.ro/viewtopic.php?t=113

Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Mie Iul 07, 2010 10:30 pm

Se poate face un spatiu mai mare pentru upload direct, fara imageshack ?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Iul 07, 2010 11:01 pm

S-a rezolvat.

Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Mie Iul 07, 2010 11:05 pm

Mersi

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Comentarii / Reguli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori