Pt utilizatorii de Internet Explorer

Sugestii si comentarii pt. imbunatatirea Forumului si a Site-ului, Regulament de ordine interioara :)
Avatar utilizator
keny
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 14, 2007 11:04 pm
Contact:

Mesaj de keny » Lun Mai 28, 2007 11:01 pm

Imi cer scuze celor ce folosesc sau au o preferinta pentru IE dar browser-ul nu stie de format-ul png asa ca o sa intampinati dificultati la vizualizarea logo-ului Mitsubishi (cel putin la vers 6.0 fundal-ul logo-ului e alb in loc sa fie transparent).
Cei ce folosesc Firefox nu vor avea aceasta problema.

Va multumesc pentru intelegere!

Avatar utilizator
Andrei Suzuki
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mai 03, 2007 11:59 pm

Mesaj de Andrei Suzuki » Mar Mai 29, 2007 2:17 pm

Nu cred ca-i asa o problema majora asta.Bine ca forumu e ok si se misca foarte bine.

Avatar utilizator
keny
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 14, 2007 11:04 pm
Contact:

Mesaj de keny » Mar Mai 29, 2007 2:25 pm

Facem tot posibilul sa il intretinem si sa se miste cat mai bine.

Din cate am observat deocamdata trafic.ro trage cel mai tare in jos forumul la incarcarea paginilor si cred ca o sa renuntam la serviciilor lor.

Problema e in faza de dezbatere.

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Mar Mai 29, 2007 8:56 pm

Si dupa ce dispare trafic.ro, apare "Too many connections" de la phpBB. :wink:

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Mai 29, 2007 8:59 pm

QUOTE (Marty)Si dupa ce dispare trafic.ro, apare "Too many connections" de la phpBB. :wink:
Eu cel putin n-am primit eroarea asta pana acum, poti sa faci un screenshot cand mai apare?

Avatar utilizator
keny
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 14, 2007 11:04 pm
Contact:

Mesaj de keny » Mar Mai 29, 2007 9:14 pm

Sunt si eu curios sa vad eroarea aia in actiune

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Mar Mai 29, 2007 9:18 pm

Usurel, usurel, am glumit! Aici INCA nu a aparut, dar m-am familiarizat cu ea pe alte forumuri. Cind traficul incepe sa se simta la el acasa si 5-10 useri inregistrati + citiva ghesti incep sa surfeze forumu', o s-apara.

Avatar utilizator
keny
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 14, 2007 11:04 pm
Contact:

Mesaj de keny » Mar Mai 29, 2007 9:24 pm

Ok. Asteptam atunci traficul ala mare care sa genereze astfel de erori

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Mai 29, 2007 9:27 pm

QUOTE (Marty)Usurel, usurel, am glumit! Aici INCA nu a aparut, dar m-am familiarizat cu ea pe alte forumuri. Cind traficul incepe sa se simta la el acasa si 5-10 useri inregistrati + citiva ghesti incep sa surfeze forumu', o s-apara.
Eu am activat destul pe forumuri destul de "populate" sa zic asa, si nu imi amintesc sa o fi intalnit. Tot ce se poate, sa speram ca nu o sa apara. Dar sa incheiem subiectul, creem polemici fara rost :wink:

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Mar Mai 29, 2007 11:25 pm

Si eu sper sa nu apara, chiar si cu 1000 de useri online, sa nu ma-ntelegi gresit. Dar pe ce phpBB m-am dat si era populat, era imposibil sa nu crape masina si sa dea codu' asta.

P.S.: Pe Invision nu apare. Poate punem mina de la mina sa facem mai multe maini si sa luam o licenta de invision.

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Comentarii / Reguli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori