Probleme Log In

Sugestii si comentarii pt. imbunatatirea Forumului si a Site-ului, Regulament de ordine interioara :)
Avatar utilizator
marius_EVO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 27, 2009 4:50 pm

Mesaj de marius_EVO » Mie Mai 26, 2010 5:16 pm

va scriu in numele lui cristi ( metal_militia)...m-a rugat sa postez pe forum

nu se poate loga...introduce userul si parola corecte si nu se poate loga...ii da o eroare(incorrect user or password)

rog un moderator sa se uite care e problema si daca poate sa o rezolve....sau sa vina cu o sugestie

mersi

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Mie Mai 26, 2010 5:20 pm

eu am alta problema, introduc userul si parola, apare ecranul intermediar ca welcome COObra, bla bla, dupa care apare ca si cum nu-s logat si tre sa bag iar useru si passu.
e foarte enervant.

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Mie Mai 26, 2010 5:26 pm

Vad ca a luat-o din loc acum. Multumesc mult marius pt ajutor!

Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Mie Mai 26, 2010 10:29 pm

QUOTE (COObra @ May 26 2010, 05:20 PM) eu am alta problema, introduc userul si parola, apare ecranul intermediar ca welcome COObra, bla bla, dupa care apare ca si cum nu-s logat si tre sa bag iar useru si passu.
e foarte enervant.


Eu repet asta de mai bine de un an .....

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Joi Mai 27, 2010 1:42 am

Eu cred ca problema este din setarile browserului vostru. Eu folosesc Chorme cu setarile default si deschid forumul din doua locatii diferite, din care la una am ip dinamic. Foarte rar se intampla sa imi ceara login, iar asta e din cauza expirarii cookie-urilor.
Vedeti sa aveti cookies enabled sau mai incercati si cu alt browser. Daca problema ar fi fost pe server ar fi trebuit sa se manifeste la toata lumea.

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Joi Mai 27, 2010 8:21 am

firar a naibii ma cix....uite ca te-am prins.
ai aceeasi atitudine care o reclamati voi la service. vine omu cu o problema.............primul raspuns - utilizatorul e de vina.
si eu zic ca daca ar fi fost de la mine, trebuia sa faca si pe alte forumuri...si nu face.
pe mine ma enerveaza doar din cauza ca mi-e lene sa scriu

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Joi Mai 27, 2010 9:35 am

Daca as fi putut sa va ajut mai mult as fi facut-o, dar in calitate de moderator nu pot face decat moderare.
Poate pentru admini exista mai multe setari, insa eu raman la aceeasi parere: daca la unii merge si la altii nu, problema nu este de la server.
Poate arunca o privire Andrei sau Chacha.

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Comentarii / Reguli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori