Coperta Forum

Sugestii si comentarii pt. imbunatatirea Forumului si a Site-ului, Regulament de ordine interioara :)
Avatar utilizator
laudia1975
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Oct 05, 2008 8:50 am
Contact:

Mesaj de laudia1975 » Sâm Feb 27, 2010 6:51 pm

Salve!
Stimati administratori, colegi de forum , musafiri!

Propun ca prima imagine ce sta deasupra butonului de "Intra pe forum" sa ne apartina. Adica lunar sa fie postata o imagine reusita, o fotografie prinsa intr-un cadru ce merita sa ne reprezinte entuziasmul fata de masinile noastre sau a prietenilor.

Nu am mare participatie la acest forum dar de aproape 2 ani de cand caut www.mitsu.ro , imaginea ce reprezinta forumul este aceiasi. Nu ne putem plange ca nu avem co-forumisti care au idei extraordinare ce le pun in practica si transforma masina de serie achizitionata intr-un simbol.

Nu credeti ca merita se la promovam ? Mai ales intre noi care chiar le apreciem?

Multumesc!

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Sâm Feb 27, 2010 9:16 pm

E o idee buna! Se poate face lunar un concurs cu poze ale masinilor membrilor si poza castigatoare apare luna viitoare pe "coperta".

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Dum Feb 28, 2010 7:02 am


Avatar utilizator
ciprian_dobretrifan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 20, 2009 5:35 pm

Mesaj de ciprian_dobretrifan » Lun Mar 15, 2010 5:36 pm

Nu stiu daca este chiar posibil de facut, dar poate ideea ar merita extinsa si pentru forumurile din categoria Automobile Mitsubishi. Adica sa fie afisata o astfel de poza la inceputul fiecaruia dintre aceste forumuri. In felul asta am putea avea si "semifinale" si o competitie si pe categorii.

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Comentarii / Reguli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori