Add Reply Problematic Cand Nu Sunt Logat

Sugestii si comentarii pt. imbunatatirea Forumului si a Site-ului, Regulament de ordine interioara :)
Avatar utilizator
bobu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 15, 2008 6:33 pm

Mesaj de bobu » Dum Oct 25, 2009 1:34 pm

Salut,
am observat ca daca nu sunt logat si dau 'add reply' in cadrul unui thread, dupa ce scriu juma' de pagina si trimit, imi apare fereastra de logare, ma logez si surpriza: ajung la prima pagina a forumului pierzand toata munca depusa in ultima jumatate de ora

Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Dum Oct 25, 2009 3:42 pm

Am zis de ceva vreme de acesta problema, dar am crezut ca este numai la mine .
Daca te uitai pe aici poate gaseai si un raspuns .

In primul rand , TREBUIE sa fi logat pentru a posta ceva .
In al doilea rand ( se poate intampla si daca esti logat ), cand apare fereastra aceea de logare , mai jos ai si textul scris de tine .
Daca faci greseala de pana acum si sa te loghezi , pierzi munca ta si probabil nici nu mai stii ce ai scris .. ( am glumit )
Cel mai bine , dai ctrl-A pe text , dupa care copy , te loghezi iar , repeti procedura si nu dai decat paste , ca sa nu mai muncesti iar .
Asta pana se rezolva problema , daca se poate rezolva .

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Dum Oct 25, 2009 4:43 pm

QUOTE (BUGHY @ Oct 25 2009, 03:42 PM) Asta pana se rezolva problema , daca se poate rezolva .
Sesiunile de logare au legatura strict cu cookie-urile salvate in PC-ul userului. Din pacate, oricat de administratori am fi noi pe forum, la cookie-urile din PC-urile userilor nu putem avea acces.

Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Mie Oct 28, 2009 10:24 pm

Problema apare pe oricare alt calculator . Am deja trei la activ , sa mai incerc ?

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Comentarii / Reguli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori