Logo

Sugestii si comentarii pt. imbunatatirea Forumului si a Site-ului, Regulament de ordine interioara :)
Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Aug 09, 2007 4:41 pm

Am considerat ca ar fi timpul ca mica noastra comunitate sa beneficieze de un logo. Aveam de mai multa vreme imaginea intiparita pe creier (o silueta de EVO), asa ca am trecut la treaba. Pana sa o definitivez m-am mai consultat cu cativa din voi (Jeff a fost cu ideea ca diamantele rosii sa tina locul caciulitei lui "i", de asemenea am mai primit niste indicatii de la 2dor si keny). Dagca mai exista alte propuneri si sugestii, sunt binevenite.

Sper sa va placa!
Fişiere ataşate
logo.jpg
logo.jpg (21.44 KiB) Vizualizat de 9818 ori

Avatar utilizator
damutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iul 06, 2007 4:22 pm

Mesaj de damutz » Joi Aug 09, 2007 4:46 pm

o idee ar fi o poza reala a masinii si modificata in photoshop sa iasa doar conturul. eventual si niste stickere pentru masini cu reclama la forumul asta dupa finalizarea acestui logo

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Aug 09, 2007 4:50 pm

QUOTE (BoogY)Super! Imi place,dar haideti sa votam,cine se pricepe si are chef sa faca un logo sa-l puna aici,si apoi il vom vota pe cel mai bun.Daca nu ramanem cu asta,mie imi place f mult :wink:
Eu sunt de acord, daca mai doreste cineva sa incerce nu am nimic impotriva.

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Joi Aug 09, 2007 7:32 pm

......................

Avatar utilizator
BobbyC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 12, 2007 10:34 am

Mesaj de BobbyC » Joi Aug 09, 2007 10:38 pm

Subscriu, imi place logo-ul....

Avatar utilizator
Daniel
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 23, 2007 11:21 pm
Contact:

Mesaj de Daniel » Joi Aug 09, 2007 11:18 pm

QUOTE (COObra)parerea mea e ca nu ar trebui sa personalizam logoul cu o silueta de masina anume.
sincer mie cu coltul nu mi-ar pica bine cu silueta de evo pe el. nu ca nu as vrea evo....doamne fereste.
sau sa vezi un pajero cu asa ceva. parca as avea o dacie gti M3. maneaua mai trebuie.
parerea mea

De acord cu tine.

Avatar utilizator
LAV77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 01, 2007 6:51 pm

Mesaj de LAV77 » Vin Aug 10, 2007 9:23 am

Dupa cum am vorbit si cu Andrei mie imi place mult si sigla si mai ales logo-ul. Intr-adevar conturul ar mai trebuie retusat. Iar in ceea ce priveste conturul de evo...nu exista alta alternativa...evo e masina reprezentativa pentru Mitsubishi si un contur de evo il recunoaste oricine...Sunt curios cati ar recunoaste un contur de Pajero sau ce Colt.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Aug 31, 2007 10:26 am

Deci pana la urma cum ramane? Mai incearca cineva?

Avatar utilizator
R o b e r t
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 22, 2007 10:13 pm

Mesaj de R o b e r t » Vin Aug 31, 2007 10:46 am

mai acorda ceva timp. nu e graba nu?

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Comentarii / Reguli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori