propunere regula sectiune BURSA

Sugestii si comentarii pt. imbunatatirea Forumului si a Site-ului, Regulament de ordine interioara :)
Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Joi Mai 15, 2008 9:43 pm

propun ca in cazul in care o firma/user doreste sa comercializeze ori sa faca reclama pe mitsu.ro, sa se permita acest lucru, numai in cazul in TOTI MEMBRII forumului vor avea DISCOUNT la produsele/serviciile respective!

Ce parere aveti?

Avatar utilizator
jules
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 09, 2008 11:34 am

Mesaj de jules » Joi Mai 15, 2008 10:41 pm

Hell no ! Si asa e varza sectiunea, daramite sa le mai impui si sa faca discounturi. Deja e mult. Pentru un forum cu 500 de useri din care vreo 20 activi nu prea ai ce cere. Zi mersi ca sint si cei care sint acum
Parerea mea ....

Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Vin Mai 16, 2008 10:32 am

nu cred ca ai inteles; nu ma refer la cei care vand 1-2 produse; tinta mea sunt useri care comercializeaza o gama larga de produse: firme sau userii care vand produsele unor firme

Avatar utilizator
jules
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 09, 2008 11:34 am

Mesaj de jules » Vin Mai 16, 2008 11:20 am

Tot nu e bine. Si tot parerea mea ramine. Daca cineva doreste sa dea discounturi o sa o faca din proprie initiativa, fara a fi obligat sa o faca. Daca vinzatorul e ok, atunci va avea un oarecare succes pe forum. Vezi exemplul lui Toma cu covorasele si daca vrei iti dau exemplu de pe forumul cu tdi-isti unde sint topicuri cu peste 100 de pagini.

Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Vin Mai 16, 2008 11:56 am

in conditile in care, asa cum spuneai si tu, sunt inscrisi pe forum atat de putini useri, pentru moment nu s-ar dovedi folositoare aceasta propunere. in momentul in care va creste numarul membrilor zic totusi ca ar fi ok o astfel de conditie. ma uit la clubford.ro(de la ei am furat ideea) ca sunt destule persoane care ofera aceasta reducere (10-15%).

Avatar utilizator
Mitsu'
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iun 14, 2007 1:49 pm

Mesaj de Mitsu' » Mie Iul 08, 2009 2:04 pm

Imi poate spune si mie cineva... de ce sunt 11 voturi totale la poll si 6 la sectiunea "da" si 2 la sectiunea "nu" ??? Restul unde sunt ?

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Mie Iul 08, 2009 2:39 pm

Pentru ca unii au dat doar sa vada rezultatul.

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Comentarii / Reguli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori