Attn Cristi4x4

Vinzi sau cumperi ceva? Anunta aici
Avatar utilizator
Jinx
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 21, 2008 9:31 am

Mesaj de Jinx » Joi Dec 24, 2015 1:11 pm

ATTN Cristi4X4

Stimate coleg:

On topic:
1. Care e problema ta la un anunt fara imagini; mai ales ca am explicat de ce nu pot pune imagini.
2. Nu incearca nimeni sa faca avere dintr-un anunt in bazar. Nu exista un business aici.. Ne ajutam reciproc zic eu. Stii? Nu vindeam un aragaz ca pe OLX, vindeam anvelope pentru LANCER, care au fost pe un LANCER.
3. Lasa oamenii sa se inteleaga.. daca dumneata esti din Craiova si nu ai cum sa le vezi fizic nu inseamna ca nu sunt doritori in Bucuresti.
4. Am inteles si respectat regulamentul si n-am insistat, n-am facut "up"-uri etc.

Off topic:
1. Sunt mai vechi decat pe tine pe acest forum.. Ca idee.. (nu ca ar conta).

2. O stire pe TNR despre dumneata ar arata asa: "SOCANT! Un moderator de forum a fost luat la ochi de autoritati pentru ca sustine ca NU are sindromul "god" si NU este un hater frustrat!! Mai mult, a fost arestat pentru ca a dat WARN anchetatorilor"

3. Repect contributia ta la acest forum.. Dar prietene.. fa ceva util cu timpul tau liber.. Nu, nu vei avea mai multe admiratoare daca le povestesti ca tai in carne vie pe un forum!

4. Forumul acesta era pe vremuri un loc de oameni "altfel", cu o educatie superioara si cu un bun simt de remarcat fata de alte forumuri. Cred ca acesta este si profilul posesorului de Mitsu.

5. Nu o lua personal, stiu ca oltenii sunt orgoliosi

All the best celorlati membri si sarbatori fericite!

Over&out - este ultimul meu post pe acest forum


Scrie răspuns

Înapoi la “Bursa”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori