Nu Eram Sigur Daca Sa Il Trec La "bancuri"... Dar Parca Merita Un Topic!

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
66RRR
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 19, 2010 1:01 pm

Mesaj de 66RRR » Mar Mar 06, 2012 1:15 pm

"Daca esti in cautarea unei metode prin care sa platesti cu pana la 22% mai putin pentru combustibilul pe care-l consuma masina ta si nu doresti sa cheltuiesti mii de euro pe echipamentele necesare, atunci da-mi voie sa-ti prezint setul de magneti inteligenti, xPower Magnetic Fuel Saver - pentru ca asta este exact ceea ce cauti!"

Economiseste.



Ce parere aveti despre porcaria asta?









Acest post este un pamflet si trebuie tratat ca atare.

Avatar utilizator
Master4Mariners
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 02, 2012 2:32 pm

Mesaj de Master4Mariners » Mar Mar 06, 2012 1:36 pm

E cea mai tare gluma ! Se poate sa ai jumate de litru in minus prima luna , insa dupa aia e posibil sa ti se aprinda avariile prin bord ca la pomul de Craciun ! Asa am patit eu cand am montat box tunning pe fosta masina ! Nici nu imi imaginam ca poate da atatea alarme in acelasi timp ! De unde e oferta asta , de pe powertunning.ro ?

Avatar utilizator
66RRR
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 19, 2010 1:01 pm

Mesaj de 66RRR » Mar Mar 06, 2012 2:02 pm

Ca prim sfat, iti sugerez sa nu mai dai quote la postul anterior.
Iar oferta este de sine statatoare pe site-ul economiseste.com .

Avatar utilizator
avy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 18, 2010 7:38 pm

Mesaj de avy » Mar Mar 06, 2012 2:18 pm

Pai in cazul asta montez doua seturi si economisesc 44% !

Avatar utilizator
Master4Mariners
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 02, 2012 2:32 pm

Mesaj de Master4Mariners » Mar Mar 06, 2012 2:35 pm

QUOTE (66RRR @ Mar 6 2012, 02:02 PM) Ca prim sfat, iti sugerez sa nu mai dai quote la postul anterior.
Iar oferta este de sine statatoare pe site-ul economiseste.com .



Scuze daca am deranjat si merci de info.

Nu mi-am dat seama ca trebuia sa ma uit in josul paginii , am ales variata cea mai rapida . Nu m-am gandit ca poate fi suparator .

Avatar utilizator
66RRR
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 19, 2010 1:01 pm

Mesaj de 66RRR » Mar Mar 06, 2012 2:51 pm

Da, e o regula pe care o gasesti in regulament.
Nu e problema, doar sa ai grija pe viitor.

@avy - si daca motezi 5 ai 110% reducere la combustibil. Practic trebuie sa mai dam noi cate 10 litri unui petrolist/benzinar ales prin rotatie!

Avatar utilizator
Master4Mariners
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 02, 2012 2:32 pm

Mesaj de Master4Mariners » Mar Mar 06, 2012 2:58 pm

M-am uitat in regulament . Am dat click pe post reply dar nu stiu de ce nu mi-a iesit . Sunt nou pe aici , probabil de asta!

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Mar 06, 2012 3:07 pm

Daca folosesti butonul "Post Reply" in mesaj nu va fi inclus nici un citat; acest lucru apare in cazul in care folosesti buntonul acela mai mic - "Reply" si de aici posibila confuzie.

Avatar utilizator
Directoru
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:56 pm

Mesaj de Directoru » Mar Mar 06, 2012 7:47 pm

Totusi cred ca trebuia pus la "Bancuri"

Avatar utilizator
66RRR
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 19, 2010 1:01 pm

Mesaj de 66RRR » Mar Mar 06, 2012 9:55 pm

Asa m-am gandit si eu, dar uite ca treaba e destul de serioasa.

Exista un site care comercializeaza asa ceva, prin urmare exista un vanzator ... de buna credinta si probabil cumparatori de buna credinta.
Eu am pus topicul mai mult spre distractia noastra, pentru ca eu consider ca asa ceva este o abureala, insa poate sunt persoane care au incercat astfel de metode si au avut rezultate. Pe de alta parte sigur sunt multi care nici nu au auzit/vazut asa ceva si care se pot informa din parerile noastre despre aceste aparate.

Totusi, pentru ca nu am confirmarea ca asa ceva chiar nu functioneaza si e strict parerea mea faptul ca aparatul nu face practic nimic, nu pot sa il pun la bancuri, poate inventatorul sau producatorul/vanzatorul chiar crede in utilitatea lui.

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 22 vizitatori