Despre dublarea posturilor, profesii, eventual hobby-uri

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
goangaus
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 29, 2007 5:28 pm

Mesaj de goangaus » Joi Ian 31, 2008 9:42 am

QUOTE (Cristi)pai programatorii sunt cam dusi cu pluta.
esti iute de mana goanga, ai tic nervos, click-click...click-click...click-click

QUOTE (Cristi)ba mie nu mi-e rusine ca sunt macaragiu...chiar sunt curios sa cunosc un programator d-asta ca mi s-a stricat bazinu' la WC si am inteles ca ei le are cu automatismele astea...)

QUOTE (Cristi)Am imbatranit ovidiu, am nevoie de o masina mai comoda in care sa-mi odihnesc oasele dupa ce ma dau jos de pe macara.

Cristi, spui ca ai imbatranit, nu se vede din posturile de mai sus, parca ai fi inca la liceu...
Am specificat ca sunt programator sa va dati seama ca stiu unde trebuie dat dbl click si unde nu, dar nu mai conteaza...

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Joi Ian 31, 2008 10:14 am

QUOTE (goangaus)Cristi, spui ca ai imbatranit, nu se vede din posturile de mai sus, parca ai fi inca la liceu...
Am specificat ca sunt programator sa va dati seama ca stiu unde trebuie dat dbl click si unde nu, dar nu mai conteaza...

vesnic tanar goanga...in rest cu punctele alea de suspensie ... mai relaxeaza-te si tu.
programatori suntem si noi, eu, ovidiu...dar mai stim si de gluma...nu suntem toti "telectuali"...

Avatar utilizator
goangaus
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 29, 2007 5:28 pm

Mesaj de goangaus » Joi Ian 31, 2008 10:22 am

Macaragiule!

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Joi Ian 31, 2008 10:24 am

QUOTE (goangaus)Macaragiule!


Unii dintre ei au mai multa minte decat un tir plin de programatori romani, indieni...

Avatar utilizator
goangaus
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 29, 2007 5:28 pm

Mesaj de goangaus » Joi Ian 31, 2008 10:32 am

Nu conteaza profesia, conteaza omul.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Ian 31, 2008 12:14 pm

Am splituit eu threadul si l-am mutat. Nu dati in cap, imi exercit si eu meseria. )

Avatar utilizator
ovidiugm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 06, 2007 12:57 am

Mesaj de ovidiugm » Joi Ian 31, 2008 1:10 pm

QUOTE (andrei)Am splituit eu threadul si l-am mutat. Nu dati in cap, imi exercit si eu meseria. )
Eu cred ca de fapt ai ceva cu groparii si nu vrei sa recunosti. Huo! La oase! Lasa ca dau eu cu Coltul ...pardon, cu roaba prin cimitir, peste tine .

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Joi Ian 31, 2008 1:57 pm

n-ai sanse Ovidiu, Andrei umbla prin cimitir doar noaptea si atunci in zbor... )
se mai opreste doar pentru alimentare cand mai prinde vreo vaduva in vizita la resedinta...
dar la cat e de inalt coltu' s-ar putea sa-l dobori...

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 16 vizitatori