Pareri Intersectie Iancului - Bucuresti

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Mar Iul 19, 2011 6:09 pm

a locuit cineva in zona?
pe mine ma intereseaza foarte mult cum sta treba cu locurile acelea de parcare de pe bulevard intre liceul Hasdeu si Intersectia Iancului - e vreun risc daca las masina acolo?

am vazut cativa aurolaci, dar isi vad de treaba lor - par inofensivi

Avatar utilizator
dionut77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 03, 2008 3:50 pm

Mesaj de dionut77 » Mar Iul 19, 2011 8:31 pm

Eu stau in zona, dar nu am parcat niciodata acao mai mult de 10 min. In schimb nu am vazut sa fie vreo data ridicate masini de acolo. Mai mult de atat nu stiu ce sa-ti zic.

Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Mar Iul 19, 2011 8:35 pm

sa traiesti! cum suporti galagia, daca stai la "bulivard"?

Avatar utilizator
dionut77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 03, 2008 3:50 pm

Mesaj de dionut77 » Mar Iul 19, 2011 9:18 pm

Pai tocmai asta-i smecheria, nu stau la "bulivard" ci undeva mai in spate , deci e liniste

Avatar utilizator
marius_EVO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 27, 2009 4:50 pm

Mesaj de marius_EVO » Mie Iul 20, 2011 10:11 am

eu am lucrat in zona 2 ani de zile, si nu am parcat masina niciodata pe bulevard, o parcam pe strada matasari in dreptul unei ambasade de langa trezorerie...sau la spalatoria aceea pe trotuar in fata blocurilor la gard langa parcarea lor...zona e linistita dar pe bulevard e aiureala mare si m-am ferit sa parchez masina desi lucram part time..doar 5 ore pe zi

Avatar utilizator
nini
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 21, 2008 10:01 pm

Mesaj de nini » Mie Iul 20, 2011 6:34 pm

eu muncesc de vreo cinci ani in piata iancului.
masini se ridica doar de pe mihai bravu intre biserica iancul nou si intersectia cu iancului, si de pe sos iancului de la piata cateva sute de metrii, si bineinteles chiar din piata iancului.
in rest se parcheaza oriunde, cele mai multe locuri sunt pe trotuar - care sunt destul de largi in acea zona -
boschetari sunt destui in zona stau intr-o gura de canal chiar in piata iancului unde vireaza tramvaiul care merge pe iancului, sau mai stateau intr-un garaj in spatele blocurilor de pe mihai bravu pe portiunea dintre pache si ferdinand.
daca o sa o parchezi pe bulevard cel mai nasol e ca ti se va murdari foarte repede pentru ca este mult praf.
sinele de tramvai sunt modernizate acum vreo doi ani deci zgomotul tramvaiului este suportabil, in schimb zgomotul traficului in general este destul de ridicat
@mariusevo: ce ambasada este pe matasari?

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori