Noua "imagine" Mitsubishi in RO?!?

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
NeGrutzY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 07, 2007 7:42 pm

Mesaj de NeGrutzY » Vin Ian 11, 2008 10:44 am

Nicoleta Luciu isi schimba masina. Peste cateva zile, ea va urca la bordul unui superb model Mitsubishi Lancer, de culoare rosie, in valoare de 24.000 de euro, alaturi de care s-a si lasat fotografiata pentru urmatorul numar al revistei ProMotor.

Vedeta Acasa TV se va putea bucura in voie de cei 140 cai putere ai noului automobil si isi va schimba melodia preferata atingand un ecran tactil plasat pe bord. Masina i-a fost pusa la dispozitie de reprezentanta in Romania a constructorului japonez.


Sursa: Libertatea de azi (11/01/2008)

NO COMMENT.

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Vin Ian 11, 2008 10:57 am

Daca masina vine gratis...de ce nu ?

Aseara l-am vazut si pe Lobontz la televizor, la stirile sportive...se urca in Noul Lancer iar comentatorii spuneau ca este invidiat de colegii sai penreu super masina care o are...
Am impresia ca s-au tampit sau e vorba doar de reclama...care super masina cand in fotbal au astia limuzine si jeepuri ...mult peste lancer din toate punctele de vedere.

Avatar utilizator
mihaela75
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 22, 2007 2:51 pm

Mesaj de mihaela75 » Sâm Ian 12, 2008 12:46 pm

Mai, nu o fi ea o masina scumpa, dar sa recunoastem ca e o masina frumoasa!!!!
Evident ca e vorba de reclama!

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Sâm Ian 12, 2008 2:20 pm

QUOTE (mihaela75)Mai, nu o fi ea o masina scumpa, dar sa recunoastem ca e o masina frumoasa!!!!

Frumoasa da, dar super masina e altceva...mai trebuiesc multe pentru a fi numita asa.
Si pe un post de televiziune reclama se poate face numai in spatiile alocate...plus ca un prezentator nu are voie sa informeze gresit.

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Sâm Ian 12, 2008 4:25 pm

Lobont asteapta o supermasina. El este imaginea Mitsubishi. Din cate stiu va primi primul evo X

Avatar utilizator
mitzsu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 29, 2007 10:49 am

Mesaj de mitzsu » Vin Ian 18, 2008 8:46 am

Corect ! Lobont e imaginea Mitsubishi ! Intrucat nu cunosc personajul decat din punct de vedere al meseriei sale, ma abtin de la orice comentariu - clar ca degeaba ar fi ales "imaginea" vre-unui profesor universitar, n-am auzit de vre-o marca auto care sa caute IQ-ul celor care ii reprezinta catre potentialii cumparatori, dar parca as fi preferat ca "imaginea" din Romania sa poata macar articula o fraza de la cap la coada fara sa fie nevoie sa faci gimnastica intelectuala pentru a intelege care era de fapt mesajul...ehe, ceva ani in urma BMW avea ca imagine pe Ludwig von Karaian, poate cel mai mare dirijor al secolului XX (daca il excludem pe Celibidache al nostru...)
Cat despre Nicoleta Luciu, am inteles ca e logodnica sau sotia directorului general de la Mitsubishi Romania ( M Car)...nu stiu, vorbeste lumea...

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Vin Ian 18, 2008 9:36 am

Zsolt Csergo este logodnicul Nicoletei si e om de afaceri din cate am auzit, nu cred ca are legatura cu M Car.

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Vin Ian 18, 2008 1:39 pm

QUOTE (mitzsu)Cat despre Nicoleta Luciu, am inteles ca e logodnica sau sotia directorului general de la Mitsubishi Romania ( M Car)...nu stiu, vorbeste lumea...

Ar vrea el...
Deocamdata ii ajunge poza ei...ca ii cam place sa faca poze cu telefonu'...din plictiseala probabil.

Avatar utilizator
legacyb4
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 20, 2007 12:17 am

Mesaj de legacyb4 » Sâm Feb 02, 2008 8:04 pm

@Mitszu ai facut o confuzie in ceea ce priveste pe directorul general al Mitsubishi Romania, Mihai si nu mai stiu cum. Sotia lui este Roxana Ciuhulescu, prezentatoarea de la Pro Motor.

Uite ce patesti daca te uiti aiurea la tv. Ajungi ca mine sa stii toate combinatiile astea mondene :-D

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Sâm Feb 02, 2008 9:30 pm

QUOTE (legacyb4)@Mitszu ai facut o confuzie in ceea ce priveste pe directorul general al Mitsubishi Romania, Mihai si nu mai stiu cum. Sotia lui este Roxana Ciuhulescu, prezentatoarea de la Pro Motor.

Pai... Mihai Ciuhulescu nu ?

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 17 vizitatori