Noua "imagine" Mitsubishi in RO?!?

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
sondy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Ian 25, 2008 11:03 pm

Mesaj de sondy » Sâm Feb 02, 2008 9:53 pm

QUOTE (mitzsu)Corect ! Lobont e imaginea Mitsubishi ! Intrucat nu cunosc personajul decat din punct de vedere al meseriei sale, ma abtin de la orice comentariu - clar ca degeaba ar fi ales "imaginea" vre-unui profesor universitar, n-am auzit de vre-o marca auto care sa caute IQ-ul celor care ii reprezinta catre potentialii cumparatori, dar parca as fi preferat ca "imaginea" din Romania sa poata macar articula o fraza de la cap la coada fara sa fie nevoie sa faci gimnastica intelectuala pentru a intelege care era de fapt mesajul...ehe, ceva ani in urma BMW avea ca imagine pe Ludwig von Karaian, poate cel mai mare dirijor al secolului XX (daca il excludem pe Celibidache al nostru...)
Cat despre Nicoleta Luciu, am inteles ca e logodnica sau sotia directorului general de la Mitsubishi Romania ( M Car)...nu stiu, vorbeste lumea...

Apropo de imagine, mi-a placut miscarea Opel, care a ales ca imagine pentru Vectra pe arbitrul ala "cap de ou"... collina parca... Chiar arata ca se potriveste cu masina...

Avatar utilizator
bbv1976
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Ian 25, 2008 4:54 pm

Mesaj de bbv1976 » Lun Feb 04, 2008 11:09 am

Am avut onoarea sa vad azi dimineata in reluare banuiesc, la ProMotor sedinta fota facuta de Nicoleta Luciu alaturi de masina. Frumoasa fata dar parca nu se potriveste cu masina. Aceasta este parerea mea personala.

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Lun Feb 04, 2008 2:48 pm

s-ar potrivi laura andresan in schimb...

Avatar utilizator
Leutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Sep 10, 2007 5:49 am

Mesaj de Leutz » Mar Feb 05, 2008 7:08 am

QUOTE (Cristi)s-ar potrivi laura andresan in schimb...

Baaaaaiii .. te-njura posesorii de Mitsubishi.
Aia s-ar potrivi cel mult la un "volan de reno pa Dacia Nova"
Sau ... la avioanele lui Andrei&Co sa te salvezi cand ramai fara combustibil :-D

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Mar Feb 05, 2008 11:25 am

Gogule probleme ma ?
Asta-i tara, astea sunt vedetele...pe fata sau nu, diferentele dintre ele nu sunt foarte mari...
Oricum a evoluat fata, are emisiune la TeVeu, e vedeta...daca se potriveste la un "volan de reno pa Dacia Nova", atunci se potriveste si la un tedei pe caroserie de lancer.

OOkkkk fie, sa nu se simta jignit nimeni... sa fie Teo. )

Avatar utilizator
sondy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Ian 25, 2008 11:03 pm

Mesaj de sondy » Mar Feb 05, 2008 11:52 am

QUOTE (Cristi)Gogule probleme ma ?
Asta-i tara, astea sunt vedetele...pe fata sau nu, diferentele dintre ele nu sunt foarte mari...
Oricum a evoluat fata, are emisiune la TeVeu, e vedeta...daca se potriveste la un "volan de reno pa Dacia Nova", atunci se potriveste si la un tedei pe caroserie de lancer.

OOkkkk fie, sa nu se simta jignit nimeni... sa fie Teo. )

Da da da se potriveste... cum vazusem intr-o poza pe net mai de mult... Pe capota cu picioarele legate fiecare de cate o oglinda si mainile de masca din fata... Sa te tot uiti in fata cand conduci :evil:

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Mar Feb 05, 2008 1:29 pm

da da da si in felul acesta capata o tinuta de drum mai buna...
inspira trainicie, siguranta, maturitate...old body, new look...
din pozitia aia sa nu traga un TURBO ca se alege prafu' )

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 21 vizitatori