Iarasi taxa de prima inmatriculare...

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
sondy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Ian 25, 2008 11:03 pm

Mesaj de sondy » Mar Feb 19, 2008 9:06 pm

Uite motiunea, nu e motiunea... adoptata, dar inutila, etc... Pana la urma se hotarasc astia ce naiba o sa faca?

http://www.presaonline.com/eveniment/vo ... a,192.html

Avatar utilizator
Ady
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 25, 2007 9:31 pm

Mesaj de Ady » Mar Feb 19, 2008 9:21 pm

QUOTE (sondy)Uite motiunea, nu e motiunea... adoptata, dar inutila, etc... Pana la urma se hotarasc astia ce naiba o sa faca?

http://www.presaonline.com/eveniment/vo ... a,192.html


Motiunea este privita ca o simpla sugestie ,de care fac pariu ca nu o sa se tina cont ... continuati sa visati ,eu unul am incetat sa mai sper ca se va scoate taxa :roll:

Avatar utilizator
sondy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Ian 25, 2008 11:03 pm

Mesaj de sondy » Mie Feb 20, 2008 8:41 am

QUOTE (Ady)QUOTE (sondy)Uite motiunea, nu e motiunea... adoptata, dar inutila, etc... Pana la urma se hotarasc astia ce naiba o sa faca?

http://www.presaonline.com/eveniment/vo ... a,192.html


Motiunea este privita ca o simpla sugestie ,de care fac pariu ca nu o sa se tina cont ... continuati sa visati ,eu unul am incetat sa mai sper ca se va scoate taxa :roll:

Din cate ma pricep eu in ale legislatiei si politicii, in cazul adoptarii motiunii cei de la guvern sunt obligati sa o "revizuiasca", dar in nici un caz sa renunte la ea.. :roll:

Avatar utilizator
YaKuZa
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 14, 2008 4:44 pm

Mesaj de YaKuZa » Joi Mar 20, 2008 9:52 pm

dai incolo ca`s batuti in cap e bataie de joc...vor sa spuna ca o masina din germania e mai proasta si polueaza mai tare decat harburile astea de masini de pe vremea luceashk dacii care le mananca rugina care mai au o beshina si mor trabanturi si alte cazane de masini is mai bune ca un bmw un hyundai un audi un mercedes etc. scz da chiar is cu capu astia X( defapt tariceanu X(

Avatar utilizator
paul.todea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Ian 24, 2008 12:37 am

Mesaj de paul.todea » Joi Mar 20, 2008 10:05 pm

dar numai noi suntem de vina ca nu suntem in stare sa facem nimic

Avatar utilizator
YaKuZa
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 14, 2008 4:44 pm

Mesaj de YaKuZa » Joi Mar 20, 2008 10:46 pm

da si ce sa facem? ne baga cineva in seama? nu vezi ca astia de la realitatea cik o trimis petitzia la parlamentul UE io trimis si basescu scrisoare tot nu face nimik...revolutzie crek o ramas:)

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Mar 21, 2008 9:35 am

QUOTE (YaKuZa)revolutzie
Eu ma bag. :twisted:

Avatar utilizator
thor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 01, 2008 5:40 pm

Mesaj de thor » Vin Mar 21, 2008 9:47 am

Eu nu mai pot,cu taxa asta.....cand ma gandesc ca trebuie sa merg sapt viitoare sa le mai dau 500 euro.....

Avatar utilizator
Daniel
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 23, 2007 11:21 pm
Contact:

Mesaj de Daniel » Vin Mar 21, 2008 10:36 am

QUOTE (YaKuZa)da si ce sa facem? ne baga cineva in seama? nu vezi ca astia de la realitatea cik o trimis petitzia la parlamentul UE io trimis si basescu scrisoare tot nu face nimik...revolutzie crek o ramas:)

Pe langa asta, s-au castigat si doua procese si statul trebui sa le returneze banii, dar.......

P.s. faptul ca bariulul de petrol afara se ieftineste si la noi benzina creste intereseaza pe cineva?! ca benzina si motorina a depasita pretul din unele tari UE?! ca sa nu mai zic de altele.....

P.s. 1. adevarul este, ca ni se potriveste imnul pe care il avem "Desteaptate romane......"

Avatar utilizator
arathemis
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 5:13 pm

Mesaj de arathemis » Vin Mar 21, 2008 11:11 am

Cat e taxa pentru Lancer motorul de 1.5?

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori