Jocuri La Volan

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
Nashu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Feb 01, 2008 1:06 am

Mesaj de Nashu » Mar Oct 26, 2010 4:04 pm

In 2 zile fac 20 si iti dai seama ca nu jucam cu oricine ala doar asa de caterinca si sa nu credeti ca e panarama sau ceva de genul asta dar e cinstita si nu ii e rusine sa recunoasca ce face in timpul liber defapt daca ma gandesc e a 2-a tipa care nu se ascunde...
Si cand mergi 12 ore aproape in continuu iti dai seama ca incepi sa vorbesti despre orice sa treaca timpul

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Oct 26, 2010 5:10 pm

QUOTE (ciprian_dobretrifan @ Oct 26 2010, 02:45 PM) eu practic un singur "joc" la volan: condusul sportiv
Confirm, cand ma simt extenuat maresc si eu ritmul. Iar cu cat drumul e mai virajat, cu atat mai bine!

Avatar utilizator
Alex44
EVO I
Mesaje: 47
Membru din: Mar Mai 18, 2010 12:21 pm

Mesaj de Alex44 » Mar Oct 26, 2010 8:27 pm

Cand sunt obosit, ma dau jos, mananc un sandwish, mai spal parbrizu, dau cateva ture in juru masinii, etc. De regula pasagerii mei dorm, asa ca n-am ce sa ma joc cu ei.

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Mar Oct 26, 2010 8:58 pm

Cand mai merg in Essen-Germania (2000 km), de regula incolo dorm in masina aproape tot drumul (nu conduc), insa la intoarcere, cand ma intorc cu cate o conserva de masina, de cele mai multe ori singur, am vreo 2 variante de a-mi stapani oboseala.
1. Daca e oboseala mare, trag pe dreapta intr-un peco si dorm vreo 2-3 ore. Mai relaxant de atata, nu se poate.
2. Pun laptopul de bord si ma uit la stand up comedy in timp ce conduc. Valabil doar pana in Budapesta, pe autostrazi cu 2,3 benzi/sens. Mai distractiv de atata, nu poate fi
Mersului sportiv ii dau pas, deoarece eu personal cand ma urc in orice masina cu care nu am facut nici un km, nu ma lasa tupeul (a se citi inconstientul), sa-i dau pana ies pistoanele prin capota. Imi place adrenalina, dar parca mai mult viata sanatoasa

App de fete sincere, foarte sincere, cele mai sincere... Doar gura e de ele, zic orice numai sa se bage-n seama, poate, poate le creste o statuie-n curtea casei. Nu vreau sa par "mister macho of the forum", dar am dat si eu de-a lungul timpului peste cateva si m-am lamurit.... Pe mine personal ma distreaza la culme astfel de persoane, si din foarte putine vorbe le aduc la cunostinta nivelul ""ridicat"" al IQ-ului lor... inexistent.

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 18 vizitatori