Poze din Moscova

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Mar Dec 18, 2007 12:08 am

AM reusit in sfarsit sa ajung la Kremlin , si am facut poze pentru a le posta pe site.Din pacate nu am reusit prea multe, camera mea cedand "psihic" cred ca din cauza frigului. Nu sunt cele mai reusite sau artistice poze dar mi-am dat silinta, Daca reusesc sa repar camera vor urma si alte poze..daca va vor interesa.
Fişiere ataşate
cercul_norocului..lumea_se_inchina_si_arunca_bani_pe_spate_iar_saracii_ii_aduna.JPG
cercul_norocului..lumea_se_inchina_si_arunca_bani_pe_spate_iar_saracii_ii_aduna.JPG (67.87 KiB) Vizualizat de 8384 ori
guvernul_moscovei.JPG
guvernul_moscovei.JPG (35.02 KiB) Vizualizat de 8384 ori
intrare_2_kremlin.JPG
intrare_2_kremlin.JPG (68.45 KiB) Vizualizat de 8384 ori
propka.JPG
propka.JPG (56.28 KiB) Vizualizat de 8384 ori
pom_craciun_in_kremlin.JPG
pom_craciun_in_kremlin.JPG (69.01 KiB) Vizualizat de 8384 ori
peter_the_great_in_kremlin.JPG
peter_the_great_in_kremlin.JPG (68.85 KiB) Vizualizat de 8384 ori

Avatar utilizator
keny
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 14, 2007 11:04 pm
Contact:

Mesaj de keny » Mar Dec 18, 2007 12:43 am

Superb!
Mai asteptam si alte poze!

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Mar Dec 18, 2007 11:38 am

Sper sa repar camera aia tampita ((

Avatar utilizator
mitzsu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 29, 2007 10:49 am

Mesaj de mitzsu » Mar Dec 18, 2007 2:22 pm

Splendid, multumesc mult ptr poze !!!
Ce vreau sa te rog, fi bun si pune-ne si noua cateva poza cu biserici din Moscova ! Am inteles ca sunt absolut deosebite, cu cupolele alea in forma de ceapa acoperite cu foita de aur si alte minuni...
Sarbatori fericite !!!

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Mar Dec 18, 2007 3:34 pm

Cu cea mai mare placere o sa postez si poze cu biserici , cat de curand posibil, sa rezolv cu camera aia nenorocita ca sa stricat (
I

Avatar utilizator
hot
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 08, 2007 6:58 pm

Mesaj de hot » Mie Dec 19, 2007 5:31 pm

Scuze daca deranjez,dar ce faci la moskva?Lucri acolo?Iti convine mai mult decat la noi?am cautat la prezentare membri dar nu ai scris nimica acolo

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Mie Dec 19, 2007 7:49 pm

QUOTE (hot)Scuze daca deranjez,dar ce faci la moskva?Lucri acolo?Iti convine mai mult decat la noi?am cautat la prezentare membri dar nu ai scris nimica acolo
Nevasta-mea e rusoaica, ea munceste aici,iar eu am venit sa incerc,sa vad cum este-rezultat- este foarte greu cu munca, cu obtinerea permisului de munca..este dificil..Oricum acasa nu consider inca ca ma pot intoarce. nisipurile is miscatoare inca, din pacate..Aici am studiat 2 luni limba rusa(grea frate rau de tot) si , dupa revelion , in functie de anumite considerente, voi alege : ori raman aici ori plec in Cipru. Uite useru meu de yahoo : djcioara : poti sa ma contactezi daca vrei sa mai vb..ok...Si stai linistit nu ma deranjezi:))

Avatar utilizator
geticul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 26, 2007 11:04 pm

Mesaj de geticul » Mie Dec 19, 2007 9:47 pm

Daca duminica dupa amiaza este circulatia asa, iti plang de mila. In Bucuresti nu stiu cum e dupa-amiaza, dar in Ploiesti nu prea vezi masini.

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Mie Dec 19, 2007 10:42 pm

QUOTE (geticul)Daca duminica dupa amiaza este circulatia asa, iti plang de mila. In Bucuresti nu stiu cum e dupa-amiaza, dar in Ploiesti nu prea vezi masini.
Da , asta e o zi fericita, adica EU UNUL DACA AS VEDEA ASA ZI DE ZI..AS FI SUPER INCANTAT...adica sa reusesc si eu sa ii dau a 4 , macar de gust...ASTA E ..metropola..is multi...multe masini...oricum ies rar cu masina..nu am ce face...e ingrozitor..in wekend..sau dupa vreo 11 noaptea ma duc...sa o spal..sa dau o tura..in rest nu are rost...Azi spre exemplu am fost obligat de situatie..am dus-o pe nevasta-mea la o lansare de revista...Am reusit super performanta de a face 800 m maxim 1 km intr-o ora juma...am tampit..fumat ciunspe tigari..ah ah..Asta e:))

Avatar utilizator
Ady
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 25, 2007 9:31 pm

Mesaj de Ady » Mie Dec 19, 2007 11:14 pm

Salut! superbe pozele !!! , te asteptam si la reuniunile forumului cum se intampla si pe altele, unde sunt destui useri care nu mai locuiesc in RO. Asadar cand ajungi in tara da-ne un semn

Sarbatori fericite !

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 16 vizitatori