Evo 9=21.000?,merita?

La un pahar de vorba..
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Ionel007
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 06, 2010 10:38 pm

Mesaj de Ionel007 » Joi Iun 17, 2010 6:01 pm

Dupa sfaturile ce mi le-ati dat sunt pe ganduri.

Avatar utilizator
Malakai
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 18, 2010 9:48 pm

Mesaj de Malakai » Joi Iun 17, 2010 6:15 pm

Ionel Ionelule, ia-ti Matiz baiatule,
Ionel Ionelule, e mai bine, crede-ne.

Avatar utilizator
mani07
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Iul 18, 2009 11:05 am

Mesaj de mani07 » Joi Iun 17, 2010 7:39 pm

la banii astia iti iei un evo din state cu mult peste ,calitativ ,decat masina care se vede in poza cu multe"desene" pe ea,bani in care intra si drumul ,acum sincer nu mai stiu care mai sunt taxele de inmatriculare pe aici..dar pe cealalta parte ,eu ,cred ca te urci intr-o masina ca asta numai dupa ce ai parcurs cel putin 50.000 km cu o masina normala.....

Avatar utilizator
asap
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 27, 2007 1:18 pm

Mesaj de asap » Vin Iun 18, 2010 12:36 pm

Salut,

Nu am mai intrat de ceva timp pe forum, azi am reusit sa citesc si eu tot ce s-a scris pe aici si am ramas surprins ca sunt si discutii despre masina mea
imi place foarte tare faza cu " nu-mi place cum arata motorul" aste mi se pare dementiala

eu cred ca daca vrei un evo nu il alegi dupa stickere si dupa cat de luciase si curate sunt furtunele de la motor, pentru ca daca ar fi asa eu as putea sa o colez pe a mea in orice culoare si sa-i pun orice stickere pe ea, sa-i montez serpii pe care ai am dar nu am avut timp sa-i montez sa-i spal motorul si sa o pun la vanzare cu 32.000
pentru ionel007:

daca vrei, iti fac masina mea rosie si in 2 zile o fac sa arate de 2X mai de curse ca aia pe care ai gasit-o tu in lituania, si ti-o dau si la acelasi pret gata inscrisa
eu chiar am avut fffff mare grija de masina mea, nu imi place sa-i spal motorul, nu l-am spalat niciodata si nici nu-l voi spala ca sa dea bine in poze

bafta la cumparaturi, sincer nu ti-as vinde masina mea sa te am pe constiinta in 2-3 luni
au dreptate baietii mai sus ia-o mai usurel, 300 HP nu sunt pentru tine, doar daca nu ai facut karting de la ani

LE: am gresit acolo cu kartingul

era de la 3 ani

Avatar utilizator
Ionel007
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 06, 2010 10:38 pm

Mesaj de Ionel007 » Vin Iun 18, 2010 9:42 pm

Oricine vrea sa isi promoveze produsul

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Vin Iun 18, 2010 10:54 pm

Pana la urma tot topicul despre achizitia unui Evo "necunoscut" s-a rezumat la "merita la 18 ani sa ai 300+HP (recunosc, si eu sunt vinovat pentru asta).
Nimic despre starea lui tehnica, despre alte informatii despre acel Evo celebru, azi maine il gaseste Google pe primul loc la "vanzare Evo" in cautare, deci mi se pare ca despicam firul in 7 insa fara nimic tehnic. Vorbim de colante, tuburi, vopsele si despre Matiz. Sunt curios daca apar ceva detalii noi despre acel Evo sau e vreo fantezie...

Cred ca toti ti-au spus ca e prea mult la experienta ta, deja zic ca subiectul asta e rasuflat...Daca mai sunt informatii despre acel Evo faimos, e ok, altfel zic sa nu deraiem prea tare spre culoarea masinii si imaginea de expozitie care o are....
Macar observatiiile despre masina de raliu ar fi trebuit sa puna semne de intrebare. De ce cand ai banii (si pe criza asta handicapata), te cramponezi la o singura masina? Asta sunt eu curios sa aflu... Sau e vreun studiu de caz pentru facultate....

Avatar utilizator
asap
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 27, 2007 1:18 pm

Mesaj de asap » Vin Iun 18, 2010 11:25 pm

mie mi se pare ca un pusti, care nu prea are ce face, ne-a pacalit pe toti de pe aici ca el ar avea cu ce sa cumpere un evo
dar eu sunt sigur ca astea sunt cele mai frumoase fantezii ale lui si eu visam cand eram de varsta lui.........

imi pare rau ca mi-am pierdut timpul citind ce a aberat el pe aici

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Sâm Iun 19, 2010 6:38 am

macar ai aflat de ce nu iti vinzi masina - ca nu ai spalat motorul

Avatar utilizator
Malakai
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 18, 2010 9:48 pm

Mesaj de Malakai » Sâm Iun 19, 2010 10:55 am

N-ar trebui mutat topicul asta in alta sectiune ? Ca masina lui clar nu e... si nici nu urmeaza sa fie.
Eventual mutat intr-o sectiune speciala de bash. Sau sa-i facem un subforum special.

Avatar utilizator
shadow2blade
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 03, 2008 7:15 pm

Mesaj de shadow2blade » Sâm Iun 19, 2010 10:58 am



Am gasit masina de mai sus la o super ocazie.
100.000 de euro, ce ziceti, merita ? Proprietarul mi-a promis ca vine de pe luna special ca sa mi-o aduca. Astept sfaturi.

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori