Fuelsaver

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Joi Mar 11, 2010 1:25 pm

eu am avut o experienta pozitiva cu fuelsaver.
Am pus la caruta si, sa vezi minune, calul a inceput sa manance mai putin. Cam 2 troace mai putin pe saptamana.
Eu zic ca merita. Insa trebuie facut montajul in service autorizat RAR. Altfel influenteaza negativ fluxurile bio-magneto-heterodino-energetice ale sinapselor si va consuma mai mult dupa.

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Joi Mar 11, 2010 1:38 pm

Acest produs se poate monta nu numai pe conducta de benzina. Cu ajutorul lui barbatii isi pot ioniza urina inainte de iesire, iar prin aceasta evita imprastierea ei pe capacul toaletei.
Comandati acum!

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Joi Mar 11, 2010 2:38 pm

as incerca sa montez pe evacuare....poate iese apa curata pe teava....ionizata bineinteles.

Avatar utilizator
alexx22
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mai 02, 2008 8:15 am

Mesaj de alexx22 » Vin Mar 12, 2010 3:52 pm

eu am o chesti asemantoare pusa (am primit-o gratis ) http://www.moletech.com/moletech/ .... chiar mi s-a parut ca s-a inbunatatit comportamentul masinii dar nu senzational ....

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Sâm Mar 13, 2010 6:45 am

adica are suspensii mai bune?
ca astia zic ca cica consumul trebuia sa se imbunatateasca nu altceva. e vrajeala daia cu "save money"

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Lun Mar 15, 2010 11:28 am

Vorbiti aiurea... Magnetul inrezervor ajuta foarte mult ! Nu la consum, ce-i drept, ci la pastrarea rezervorului cat mai curat, fara impuritati de metal prin el, ce ar putea dauna grav filtrului de motorina. Unde mai pui ca-i chiar interesant sa stai cu un magnet in rezervor. Eu as pune unul si in baia de ulei sa-mi scada consumul uleiului. Apoi as mai pune unul in turbo, sa nu mai consume atata aer si tot asa.

Aaaa As mai pune unul si in unitatea calculatorului sa nu mai consume curent, si unul (mai mic) in laptop, sa ma tina bateria vreo 3-4 ore.... si poate sa prind si wireless-ul mai bun.
P.S: Daca pun un magnet de asta la bicicleta, oare scade consumul de calorii cand pedalez?

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Sâm Mai 15, 2010 12:56 am

Pentru cei interesati... la modelele instile navi se poate modifica traseul de alimentare astfel incat sa se magnetizeze carburantul cand trece pe langa magnetii din hdd-ul din dotare.

pm pt manual la cei interesati.

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 21 vizitatori