Cercetare Psihologica Privind Comportamentul La Volan

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
paul.sarbescu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 20, 2010 2:50 pm

Mesaj de paul.sarbescu » Dum Mar 14, 2010 8:44 pm

Topic inca valabil.
Din cauza numarului ridicat de e-mailuri pe care le-am trimis in ultima vreme, cei de la Yahoo s-au gandit sa-mi blocheze contul, pe motiv ca as face ?spam?; pana cand nu mi-l vor debloca, nu mai pot trimite mailuri, deci practic nu pot trimite nici confirmari, si nici profile de personalitate. Le-am scris astazi un mail in care le-am explicat motivul pentru care am trimis atat de multe mailuri in ultimele saptamani, si sper sa se rezolve cat mai repede problema.
Imi cer scuze persoanelor ale caror profile de personalitate vor intarzia din aceasta cauza. Daca a mai patit cineva ceva similar, si a reusit sa o rezolve cumva, va rog sa-mi spuneti cum ati facut; m-ar ajuta foarte mult.

Va multumesc pentru intelegere.
Paul

Avatar utilizator
ciprian_dobretrifan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 20, 2009 5:35 pm

Mesaj de ciprian_dobretrifan » Lun Mar 15, 2010 11:44 am

din nefericire, intre timp nici nu mai putem sa-ti trimitem chestionare noi. Sa ne spui cand iti recuperezi/obtii o adresa de email.

Avatar utilizator
paul.sarbescu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 20, 2010 2:50 pm

Mesaj de paul.sarbescu » Mar Mar 16, 2010 10:29 pm

Din cauza faptului ca de pe adresa mea de pe Yahoo tot nu pot trimite mail-uri cu atasamente, mi-am facut o adresa de Gmail, de pe care voi trimite profilele de personalitate. In cateva zile recuperez intarzierea ce s-a produs din cauza celor de la Yahoo. Scuzele mele inca o data pentru persoanele ale caror profile ajung cu intarziere.

Paul

Avatar utilizator
doza
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 15, 2009 7:18 am

Mesaj de doza » Mar Mar 16, 2010 10:54 pm

Pai ar fi bine sa ne lasati si adresa de mail ptr a trimite pe ea formularele ... sau este la fel doar ca @gmail.com ? din cate am inteles sunt useri care vor sa trimita si ei.

Avatar utilizator
paul.sarbescu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 20, 2010 2:50 pm

Mesaj de paul.sarbescu » Mar Mar 16, 2010 11:07 pm

@doza
Pentru a mentine o ordine a trimiterii profilelor, si sa nu ma incurc, prefer ca testele sa-mi fie trimise tot pe paul.sarbescu@yahoo.com (confirmari pot trimite te aici, doar ca nu pot trimite mailuri cu atasamente).
Multumesc.

Avatar utilizator
doza
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 15, 2009 7:18 am

Mesaj de doza » Mar Mar 16, 2010 11:23 pm

Am inteles, deci se pot primi mailuri acolo doar ca sa blocat trimiterea

Avatar utilizator
paul.sarbescu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 20, 2010 2:50 pm

Mesaj de paul.sarbescu » Lun Mar 29, 2010 6:44 pm

Topic inca valabil. Am realizat faptul ca termenul initial (2 saptamani pana la primirea profilului) este unul hazardat; un termen mult mai realist, de care ma pot tine, este de 3 saptamani, +/- 2 zile.

Multumesc pentru intelegere.

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Lun Mar 29, 2010 8:55 pm

Am primit si eu profilul, multumesc Paul. Acum trebuie sa-l citesc mai pe indelete si sa-l descifrez putin.

Avatar utilizator
Tanaka
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mai 07, 2009 4:41 pm

Mesaj de Tanaka » Mie Mar 31, 2010 3:02 pm

Am trimis si eu. Astept raspunsul...

Avatar utilizator
ciprian_dobretrifan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 20, 2009 5:35 pm

Mesaj de ciprian_dobretrifan » Mar Apr 06, 2010 9:30 am

Am primit si eu profilul. Mersi frumos.

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori