Statii Radio Cb

La un pahar de vorba..
Scrie răspuns
Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Lun Noi 22, 2010 7:19 pm

Este firma de statii CB. Se muta in topicul dedicat.

on topic: Sincer nu am auzit de firma asta. daca nu o primesti cadou sau cu un pret de nimic, totusi as recomanda sa mergi de "firme" dedicate in romania: president, tti, etc... Pooate ca Team e firma mare insa nu am stat sa dau cu Google. Iarasi, daca insisti pe aceasta statie, poate e bine sa dai si modelul exact care te intereseaza. Brandul e una, modelul e alta: toat asa si la Mercedes, e diferenta de la A classe la S.

Avatar utilizator
vladoiui
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Noi 29, 2009 5:06 pm

Mesaj de vladoiui » Lun Noi 22, 2010 10:28 pm

Corect ai dreptate.Uite cam de asta e vorba....http://www.statiiradio-vox.ro/radio-sta ... +2010.html

Sau de asta ...http://www.statiiradio-vox.ro/radio-sta ... o+600.html Mentionez ca de 3 ani am o alta Danita mai low cost sa spunem de care sunt extrem de multumit mai prost sta la "bataie" merge o data pe saptamina Buc -Brasov de 3 ani si no problem

Avatar utilizator
backrip
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 16, 2009 11:17 pm

Mesaj de backrip » Sâm Dec 25, 2010 12:12 am

Salutare!

Am in momentul de fata doua statii-cb si nu stiu pe care sa o pastrez si pe care sa o dau...
Una este tti 550 iar cealalta este Danita 640. Antena este un Sirio Megawatt 4000 cu talpa de 160mm.\

Ideea este ca la tti imi place microfonul, ca este micut, iar Danita mi se pare ridicata in slavi pe internet...
Va multumesc pentru raspuns
Sarbatori fericite!

Avatar utilizator
backrip
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 16, 2009 11:17 pm

Mesaj de backrip » Lun Dec 27, 2010 2:43 pm

Am oprit Tti-ul. Va multumesc pentru sfaturi! Sarbatori fericite!

Avatar utilizator
biku
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 06, 2009 7:29 pm

Mesaj de biku » Lun Iun 20, 2011 5:45 pm

Nu mai zice nimeni nimic pe acest topic ?
Vad ca se inmultesc "velierii"

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori