Comanda Topgear Uk

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
SickneS
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mar 13, 2008 12:53 pm

Mesaj de SickneS » Sâm Aug 29, 2009 2:19 pm

salut,

am si eu o intrebare ... a comandat cineva de pe topgear uk pana acum ? vad ca au si un depozit in romania, la iasi, nu stiu cum e cu trasportul, la ei pe site scrie ceva de trasport gratuit .. deci dai decat cat este pe site-ul din uk, binen-teles in lei la cursul bnr din ziua respectiva ?

daca a comandat cineva, sa scrie cum si in cat timp a venit marfa !

Avatar utilizator
Jeff
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mai 12, 2007 3:28 pm
Contact:

Mesaj de Jeff » Sâm Aug 29, 2009 3:42 pm

Nu stiu de cauciucuri "normale", eu am vrut sa iau niste semislickuri Toyo de la ei, fiind ceva mai rar au zis ca dureaza vreo 2 saptamani, apoi s-au incurcat in stiinta si am sfarsit prin a lua de altundeva.

Avatar utilizator
danielNEC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iul 07, 2010 9:14 pm

Mesaj de danielNEC » Joi Aug 12, 2010 4:56 pm

Am cumparat un set de jante cu tot cu 4 anvelope de la ei anul trecut si mi le-au adus fara prezoane. Peste cateva luni mi-au dat si prezoanele (la insistentele mele) insa erau 15 de un fel si unul diferit. Pe langa acest aspect nici nu erau pentru masina mea acele prezoane (erau mult mai groase).

Avatar utilizator
Dennis_TL
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Sep 15, 2008 5:02 pm
Contact:

Mesaj de Dennis_TL » Joi Aug 12, 2010 6:59 pm

eu am cumparat iarna trecuta un set de gume de iarna 195 50 16 pentru colt , nu gaseam nicaieri si la ei am gasit la un pret chiar bun . le-am avut in 2 saptamani. in schimb am comandat un set de jante si gume de vara si a trebuit sa astept 6 luni ! dar in cele din urma au venit complete .

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Vin Aug 13, 2010 9:05 am

De la cei din Romania , am mai incercat si altcineva si a cam asteptat . Si a mai avut si ceva neplaceri .

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 16 vizitatori