Bancuri

La un pahar de vorba..
Scrie răspuns
Avatar utilizator
cristi4x4
EVO I
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Mar 05, 2011 1:54 pm
Contact:

Mesaj de cristi4x4 » Dum Sep 08, 2013 10:30 pm

Preotul, la botez, către naș:
- Te lepezi de Satana ?
Nașul:
- M-aș lepăda, părinte, da' am doi copii cu ea!...



Cum te jefuiesc cele doua tipuri distinctive de hoţi:
- ?ncepătorul: ?Banii că de nu ?ţi iau g?tul!?
- Expertul: ?Aşa, acum semnaţi acest contract ?n dublu exemplar!?



Stirile de la ora 5!
Azi un cosar a fost accidentat mortal de catre un conducator auto!
Domne .... nici pe case nu mai esti in siguranta!

Avatar utilizator
sobolanu'
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 07, 2007 4:51 pm

Mesaj de sobolanu' » Lun Sep 16, 2013 2:23 pm

Un cuplu era in vacanta in Pakistan. La un moment dat, fiind la cumparaturi, au intrat
intr-un mic magazin de sandale. Din interior au auzit pe cineva cu accent pakistanez zicand:
- Strainilor! Va rog, intrati! Poftiti in umila mea pravalie!
Cei doi au ascultat indemnul. Pakistanezul le spuse:
- Am niste sandale speciale de care voi doi sunt sigur ca ati fi interesati. Cu ele se poate face
sex salbatic, cum face o mare camila a desertului. Sotia era fascinata de relatarea pakistanezului.
Sotul ei simtea ca nu are nevoie neaparata de ele, considerandu-se un maestru al sexului.
Asa incat il intreaba pe vanzator:
- Cum ar putea niste sandale sa imi mareasca potenta?
Pakistanezul a replicat
- De ce nu le incerci si vezi de unul singur?
Ei bine, sotul, dupa ce s-a certat un pic cu sotia lui, s-a hotarat in cele din urma sa le incerce.
Imediat ce si le-a pus in picioare, privirea lui a devenit salbatica. Era ceva ce sotia lui nu mai vazuse
de multi ani, putere sexuala pura.
Cat ai clipi din ochi, sotul l-a impins pe pakistanez, l-a aruncat pe masa si a inceput sa traga de pantalonii tipului.
In tot acest timp pakistanezul zbiera:
- LE-AI PUS INVERS! LE-AI PUS INVERS!

Avatar utilizator
volint
EVO I
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 28, 2011 10:17 am
Contact:

Mesaj de volint » Mar Sep 24, 2013 9:12 pm

Un barbat se inscrie la un select club de nudisti. In prima zi acolo, isi scoate hainele si incepe sa se uite prin jurul sau. O miniona blonda, superba, trece pe acolo si barbatul are imediat o erectie. Femeia observa, se apropie de el si il intreaba:
-M-ai chemat ?
Barbatul raspunde:
-Nu, ce vrei sa spui ?
Blonda raspunde:
-Tu trebuie sa fii nou pe aici. Lasa-ma sa-ti explic, e o regula aici care zice ca daca ai o erectie, inseamna ca m-ai chemat.
Zambind, ea il conduce spre marginea piscinei, se intinde pe un prosop, nerabdatoare il trage spre ea si il lasa sa o "faca" cum vrea el.
Barbatul continua sa exploreze facilitatile clubului. Intra la sauna si, cum statea jos, trage o basina. In cateva clipe un urias paros iese din sauna, vine la omul nostru si il intreaba:
-M-ai chemat ?
-Nu, ce vrei sa spui?, raspunde noul membru.
-Tu trebuie sa fii nou aici. E o regula care spune ca daca te basesti, inseamna ca m-ai chemat.
Uriasul paros il intoarce cu usurinta, il apleaca pe o banca si il "face" in felul lui.
Zapacit, omul se intoarce la biroul coloniei, unde este intimpinat cu un zambet larg de receptionera dezbracata.
-Pot sa va ajut? intreaba receptionera.
Barbatul urla:
-Uite cardul de membru, iata si cheia si poti pastra cei 500 $ taxa de membru !
-Dar, domnule, ati fost aici doar pentru cateva ore, nu ati avut sansa sa vedeti toate facilitatile clubului !
Barbatul raspunde:
-Asculta, doamna, am 68 de ani. Am o erectie pe luna, dar ma basesc de 15 ori pe zi!

Avatar utilizator
volint
EVO I
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 28, 2011 10:17 am
Contact:

Mesaj de volint » Vin Noi 08, 2013 8:10 pm

Bula se-ntilneste cu un vechi prieten intr-un bar.
- Tu cu ce te mai ocupi, mai Bula?
- Cint la piculina, in orchestra internationala.
- Grozav!
- Nu prea. Am cintat anul trecut pentru regina Angliei. Adora muzica. A spus: -Umpleti instrumentele cu aur!-. Tuba se umple cu aur, contrabasul se umple cu aur, si eu cu blestemata asta de piculina.
Am cintat si pentru regele Iordaniei. Iubeste muzica. A spus: -Umpleti instrumentele cu argint!-. Tuba se umple cu argint, contrabasul se umple cu argint, si eu cu blestemata asta de piculina.
Am cintat si pentru tarul Rusiei. Uraste muzica. A spus: infundati-le instrumentele in c*r! Tuba nu incape, contrabasul nu incape... si eu cu blestemata asta de piculina!


Avatar utilizator
Barboso
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mai 24, 2012 8:37 pm

Mesaj de Barboso » Sâm Noi 23, 2013 8:41 pm

La semafor se opresc un Logan şi un Ferrari. Şoferul din Logan ?i face semn celui cu Ferrari să coboare geamul şi ?l ?ntreabă sec: - Ia zi, merge maşina? Eşti mulţumit de ea? N-am văzut prea multă lume că-şi cumpără...



De ce există at?tea organizaţii ?mpotriva hainelor de blană şi nici una ?mpotriva hainelor de piele? Pentru că e mai simplu să hărţuieşti femeile bogate dec?t găştile de motociclişti!

Avatar utilizator
volint
EVO I
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 28, 2011 10:17 am
Contact:

Mesaj de volint » Mar Dec 17, 2013 9:26 pm

Ion la spovedanie, in post:
- Parinte, aseara vin de la camp, imi vad nevasta cam trista, palida, trasa la fata; stiu, e pacat, e post, dar mi-era asa de mila de ea ca am luat-o si i-am tras-o 5 ore in sir...
- Vai, Ioane, e pacat...
- Da parinte, stiu, imediat dupa aceea m-am imbracat si am dat fuga la sfintia ta sa ma spovedesc, da mi-a raspuns cucoana preoteasa ca nu esti acasa; si era cam trista, palida, trasa la fata; stiu, e pacat, e post, dar mi-era asa de mila de ea ca am luat-o si i-am tras-o si ei 5 ore in sir...
Dar ce ai parinte, te vad cam trist, palid, tras la fata...

Avatar utilizator
dandan372
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 28, 2012 11:11 am

Mesaj de dandan372 » Joi Dec 19, 2013 8:26 pm

Sa mai radem cu:

http://www.trilulilu.ro/video-haioase/m ... _type_map=[%22og.likes%22]&action_ref_map=[]


Avatar utilizator
volint
EVO I
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 28, 2011 10:17 am
Contact:

Mesaj de volint » Mar Ian 07, 2014 10:09 pm

După at?tea cărnuri şi ciorbe de burtă parca ar merge o fasole. Care mai are curaj după ce vezi reclama asta?

https://www.youtube.com/watch?v=9WoM2bHfr48


Nu merge modulul pt youtube!!!

Avatar utilizator
prime.optimusprime
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Sep 30, 2013 3:48 pm

Mesaj de prime.optimusprime » Mie Ian 15, 2014 8:50 am

Un reprezentant al Mitsubishi Motors vine ?n Rom?nia să testeze eventualitatea deschiderii unei fabrici de piese de schimb. Pe coclauri, prin Moldova, i se sparge un colier şi-i fierbe apa de la motor.
- E un service prin apropiere?
- Nea Costel tractoristu se mai pricepe ....
Se uită nea Costel tractoristu', ia o s?rmă din gard, ?nlocuieşte colieru ... Dă-i cheie ... Merge.
Ajuns la Bucureşti, japonezul raportează : Piaţă saturată, piese de Mitsubishi pe toate gardurile ....

Mai multe bancuri: http://mioritice.libertatea.ro/banc/653 ... z2qSHMLiQn

Avatar utilizator
cristi4x4
EVO I
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Mar 05, 2011 1:54 pm
Contact:

Mesaj de cristi4x4 » Mie Feb 05, 2014 4:44 pm

Anunt

Caut persoana de incredere cu care sa pot deschide un magazin de electronice.
Cerinte: Fes si levier.

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 16 vizitatori