Luminile de ceata !?!

La un pahar de vorba..
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Alex44
EVO I
Mesaje: 47
Membru din: Mar Mai 18, 2010 12:21 pm

Mesaj de Alex44 » Joi Oct 04, 2012 12:49 am

Si o fi bagat la cap? Eu ii spargeam proiectoarele daca tot ma dadeam jos sa fac o treaba. La mine pe strada la ora 6 e zilnic o piranda BxxxANA cu ford fusion cu xenon de 6000 pe scurta si proiectoare, stationeaza pe interzis cu ele aprinse in asteptarea odraslei. Dupa luni de injuraturi i s-a ars un proiector, dar tot mai are 1 + farurile care-s cu oglinda nu lupa. Cred da ii absolveste puradelul pana i se ard toate. Violenta in trafic nu e o solutie, dar un lipsa unor politisti care fac si treaba nu numai stau la panda cu radarul...ce-i de facut?

Avatar utilizator
Flipper
EVO I
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mar 10, 2009 10:21 am

Mesaj de Flipper » Joi Oct 04, 2012 9:30 am

Eu nu inteleg cum trec ITPul cei cu xenon aftermarket sau cei carora le bat farurile in luna. Sa zic ca dau spaga dar nu le e frica inspectorilor ca ii blocheaza masina cei de la RAR?
Dar banuiesc ca sunt mana in mana.

Avatar utilizator
Adriancar
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Feb 15, 2008 3:38 pm

Mesaj de Adriancar » Joi Oct 04, 2012 9:36 am

Nimic mai simplu .Inainte de ITP inlocuiesti in 1+1 minute becurile si refaci conexiunile .Nu dureaza nici 5 minute !Atat timp cat revizia este on-line cu RAR -ul nu cred ca "se risca' (sic) cineva sa-l treaca cu xenon in loc de halogen .
O zi buna tuturor !

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 17 vizitatori