Foaie verde barabula, astazi te luam la... misto

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Mie Aug 20, 2008 11:48 am

QUOTE (sobolanu')Dupa fiecare postare in care dai drumul la dejectiile din canalul pe care il numesti gura, imi dau seama ca ai MARE nevoie de ajutor de specialitate. Du-te si te cauta !

Aaaa am devenit seriosi ? )
Nu e placut nu ?
Daca e o discutie pur tehnica nu te bagi, dar daca e un scandal esti primu' care se baga in seama.
Ce-ti e si cu lupii moralisti...

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mie Aug 20, 2008 12:05 pm

QUOTE (BUGHY)Motor mare inseamna si consum pe masura . E de vazut posturile celor care au luat 1.8 . Deja apar nemultumiri si pareri de rau fata de consum.
Mititel asa cum e pentru greutatea masinii , macar sa fie fiabil si sa nu ai probleme cu el .

Ma Bughy, cine s-a plans? Hai sa-ti servesc reversul medaliei. Pe o caroserie de X tone, care se accelereaza mai usor, un motor de 1,8 sau unul de 1,5?
Huh? :roll:

Avatar utilizator
japonezu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iul 15, 2008 9:53 pm

Mesaj de japonezu » Mie Aug 20, 2008 12:31 pm

Sobolane, aici nu este nici Vocea Americii si nici Radio Erevan! Nu cred ca acesta este forumul tau privat ca sa-ti admintem limbajul de mahala, gen E. Barbu! Cand esti pe mosia ta, tot respectul (?!), dar aici ai dat un accept pe un forum unde nu esti tatal lor... Calm down, nu este nimeni de vina ca este caldura mare afara...

Avatar utilizator
sobolanu'
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 07, 2007 4:51 pm

Mesaj de sobolanu' » Mie Aug 20, 2008 3:27 pm

Japonezule, uita-te tata mai sus si dupa aia fa comentarii apropo de limbaj ! " Tarani basiti, betivi, samd". Va meritati soarta !

Avatar utilizator
japonezu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iul 15, 2008 9:53 pm

Mesaj de japonezu » Mie Aug 20, 2008 10:05 pm

Nu Sobolanule, n-am sa ma uit mai sus, din mai multe considerente, insa nu cred ca este cazul sa justific eu ce tu nu ai... Daca Cristi a folosit un limbaj, tu ai sarit imediat, de unde se treage concluzia ca nu te-ai putut abtine, ca un bun formumist, care, insa, are mai putine vechime si mai putine posturi. Sa nu-mi spui acum ca esti la fel de perspicace, inteligent, sensibil, etc. N-am sa te cred! Mai mult, sunt deranjat de licente, limbaje, etc. indiferent cine la face din spatele monitoarelor, unde putem fi chiar Napoleoni!
Are u need a flame?!
On topic, please!
Thx!

Avatar utilizator
sobolanu'
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 07, 2007 4:51 pm

Mesaj de sobolanu' » Joi Aug 21, 2008 8:45 am

Daca conteaza numarul de p®osturi ...da, ma declar invins. In ceea ce priveste cine - ce se crede , cineva de pe aici are senzatia ca Dumnezeu a murit si l-a lasat pe el in loc. Si cu asta... PUNCT .

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Lun Aug 25, 2008 11:02 am

Apropos de UNII posesori de Logan....
Piesa de masina 1
Piesa de masina 2

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Lun Aug 25, 2008 11:27 am

QUOTE (Marty)Apropos de UNII posesori de Logan....
Piesa de masina 1
Piesa de masina 2

Piesa de masina 2 cred ca este "hailain' " la cat crom are pe ea

Avatar utilizator
DeBogdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 22, 2007 11:59 pm

Mesaj de DeBogdan » Lun Aug 25, 2008 2:01 pm

Avem voie sa lipim abtzibilde si noi :? :? :?
Sa vada si astia mici ce frumoase este...

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Joi Aug 28, 2008 12:44 am

Ba Marty, tu n-ai auzit de pachetul optional CROM de pe Logan ma... Nu stii nimic.. Treci la colt pe coji de nuca...
Pai ala da 10 Cai-martoaga in plus baaaaaa.... care facea liniute cu loganul pe aici.... aaaa... Jinx..... Jinx , tata, ia cauta-l pe ala cu loganul extra chrome superultralucios.... invata-l tata minte... da-i o lectie cum se castiga martoagele de la motor... punand un tacanit intre volan si scaun...

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori