Fara amenzi la leasing

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Vin Aug 01, 2008 10:19 am


Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Vin Aug 01, 2008 12:02 pm

La mine pe talon la observatii scrie Utilizator: SC ??? SRL, deci ne poate identifica. Avand in vedere ca legea inca nu e aprobata, ma indoiesc ca la aprobarea ei va avea aceeasi forma.

Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Sâm Aug 02, 2008 12:00 am

cix .. tu ce zici ? o sa recheme toti baietii care au masini ca sa le schimbe talonul deodata ? Oricum ideea e ca in mod cert nu o sa stea nenea aia grasi mancatori de ... gogosi cu ciocolata de isi spun rutieri degeaba si o sa gaseasca ei o solutie pentru a evita treaba asta ... cel mai probabil .. daca te filmeaza cu fixul .. o sa trimita pe rutieri dupa tine si nu mai trimite amenda acasa tot te fac da-i in gogosi

Avatar utilizator
awbdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 24, 2008 8:46 pm

Mesaj de awbdan » Sâm Aug 02, 2008 9:14 am

Mda, si la mine in talon e trecut utilizatorul :-D , parerea mea e ca cei de la Antena 3 au omis sa se documenteze in privinta aceasta si ...iar au facut o lata , eu cea mai veche masina in leasing o am din 2006 si are trecut pe talon utilizatorul , din cate cunosc si in 2005 se proceda la fel, asa ca....poate alta data...

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Mar Aug 12, 2008 2:53 pm

Cate amenzi nu au venit cand nu erau cu utilizator in talon
Radare si amenzi de parcare lasate in geam.

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori