Probleme Cu Cd Playerul Mitsubishi Asx 2011

Avatar utilizator
taiberius
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:05 pm

Mesaj de taiberius » Mar Noi 17, 2015 6:46 pm

cd ul playerul nu permite introducerea cd/dvd in interior ,scotand un sunet scurt , auzindu-se ca se misca ceva in interior .Nu are blocat in interior cd /dvd .dupa ce apsa tasta de evacuare la fel scoate un sunet scurt auzinduse ca si com o rola se invarte in interior .a mai intampinat cineva aceasta problema ? cum a ti rezolvat-o ?! Poate stie cineva un numar de la vreun depanator de astfel de sisteme > Apropo are montat MITSUBISHI MULTI COMMUNICATION SYSTEM ROCKFORD FOSQUATE

Avatar utilizator
eth0tty1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Dec 28, 2007 10:40 am

Mesaj de eth0tty1 » Joi Noi 19, 2015 9:48 pm

la mine functioneaza playerul fara probleme, adevarat ca mai mult folosesc radio si destul de rar usb .... cd/dvd playerul extrem de rar il folosesc.
am raspuns la caest post doar pentru ca este super enervant si nesimtit sa vezi x000 views si nici un raspuns

Avatar utilizator
m_mosu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iun 06, 2010 3:11 pm

Mesaj de m_mosu » Lun Noi 23, 2015 7:14 pm

pe acelasi principiu , cineva intreaba si nimeni nu raspunde la al meu au inceput probleme cat inca masina era in garantie, asa zisul sarit de cd, au dat vina pe cd-uri ca nu sunt originale, am fost in Metro, le-am cumparat 2 si le-am demonstrat ca face in continuare la fel. S-a schimbat pe garantie.

Avatar utilizator
taiberius
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:05 pm

Mesaj de taiberius » Sâm Dec 05, 2015 4:53 pm

QUOTE (m_mosu @ Nov 23 2015, 07:14 PM) pe acelasi principiu , cineva intreaba si nimeni nu raspunde la al meu au inceput probleme cat inca masina era in garantie, asa zisul sarit de cd, au dat vina pe cd-uri ca nu sunt originale, am fost in Metro, le-am cumparat 2 si le-am demonstrat ca face in continuare la fel. S-a schimbat pe garantie.


am rezolvat la reprezentanta SONY in craiova ...avea rupt axul din otel cel ce are montat pe el un manson de cauciuc si trage cd ul in interior .

Scrie răspuns

Înapoi la “PARTENERIATE”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori