Harta Ro 2011 Cu 84 % Acoperire

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Outlander
Avatar utilizator
VasiBv
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 23, 2009 3:40 pm

Mesaj de VasiBv » Mie Mai 25, 2011 10:59 pm

QUOTE (maker203 @ May 14 2011, 06:45 PM) Am un numar de telefon la o firma din Bucuresti ( in 2009 am update-at sistemul meu de naviatie ) : 0722135443

Acum un an după ce am citit pe forum că există o persoană ?n Bucureşti care instalează ( up-gradează ) navigaţia la Mitsubishi, l-am sunat, numărul era acesta 0722135443, persoana respectivă mi-a spus că poate sa facă upgrade dar hărţile acoperă numai 10% din Rom?nia şi ar costa 300 Ron, şi instalarea se face de pe DVD ?n 1,5 h, atunci eu i-am spus să mă caute dacă o să aibă hărţi cu acoperire mai mare ptr. Rom?nia. Astăzi am fost sunat de persoana care are acest nr. de tel. şi mi-a spus că a făcut rost de DVD cu harta Ro 2011 cu 84 % acoperire şi că instalarea s-ar face ?n aceleaşi condiţii pe care mi le-a spus anul trecut, eu sunt din Braşov şi o să am drum ?n Bucureşti cam ?n jur de 15 Iunie şi atunci o să iau legătura cu el. Dacă p?nă atunci cineva din Bucureşti interesat ?n această problemă poate să ia legătura cu persoana respectivă, rog să posteze aici ptr. a ştii mai multe despre ceea ce am de făcut.

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Outlander”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 18 vizitatori