Intrebare Navigatie Outlander 3, 2013

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Outlander
Avatar utilizator
frankone
EVO I
Mesaje: 8
Membru din: Mie Ian 18, 2017 1:01 pm

Re: Intrebare Navigatie Outlander 3, 2013

Mesaj de frankone » Dum Feb 10, 2019 1:23 am

danielcalutul scrie:
Mar Ian 22, 2019 9:02 pm
Știți pe cineva care poate face update de al hărților și al consolei centrale pt un mitsu outlander 2013? Hărțile sunt destul de in urma . Spre exemplu nu vede Autostrada de la Cernavodă spre Ct . Din bucuresti as fi interesat .
Ai gasit update pt navigatie? si eu sunt interesat. Stiam de un tip care are anunt pe olx, dar nu il mai gasesc, poate nu se mai ocupa cu asta.
https://www.manifest.ro :: creare site-uri web / magazine online / web development / suport si mentenanta

Avatar utilizator
Extremero
EVO I
Mesaje: 12
Membru din: Vin Sep 18, 2009 12:26 am

Re: Intrebare Navigatie Outlander 3, 2013

Mesaj de Extremero » Lun Feb 11, 2019 7:17 pm

Mie asta mi-a facut update acum cativa ani, dar nu stiu daca se mai ocupa:
http://dvdnavi.blogspot.com/
Email: naviauto@yahoo.com ; Vodafone: 0723.235.195 ; Telekom: 0761.798.532

mip
EVO I
Mesaje: 4
Membru din: Mar Iul 16, 2019 9:02 am
Contact:

Re: Intrebare Navigatie Outlander 3, 2013

Mesaj de mip » Dum Mai 24, 2020 9:14 pm

Salut.
Eu am unul cu navigatie
Dar ma enerveaza bluetooth-ul, e instabil, mai ales cu telefoanele mai noi. Plus ca interfata e... de acum 10 ani.

Stie cineva, daca iau un alt player, oricare, la care scrie ca e compatibil cu camera de marsarier, e compatibil Apple CarPlay, Android Auto, are Mirorring pentru Android, ar avea de ce sa nu mearga cu sistemul Rockford Fosgate?

Ca si forma playerul original mie imi pare standard, 2 DIN, sau nu e asa?

In fond, de ce as mai folosi navigatia originala daca pot sa fac miroring? Oare nu pot sa fac miroring la Waze-ul de pe telefon? Care ar fi avantajele navigatiei originale?
Multumesc.

Avatar utilizator
spinner
EVO II
Mesaje: 56
Membru din: Joi Aug 27, 2015 5:44 pm

Re: Intrebare Navigatie Outlander 3, 2013

Mesaj de spinner » Mie Iun 03, 2020 5:41 pm

Poti pune ce player vrei, daca e compatibil. Eu am ales o unitate cu Android, pentru ca nu imi place sa fac mirroring :) Dasaita PX5, octa-core, 4gb ram, 64rom.
Motivul principal pentru utilizarea unitatii originale este integrarea cu "sistemele si functiile" masinii, ex: activarea/dezactivarea plierii oglinzilor la inchiderea/deschiderea masinii.
Poti suplini lipsa acestor functii "vitale" cu o interfata de toyota j2345/openport + software mmcodingwriter/etacs decoder/mut3
His: Outlander MK3, 2.2 DI-D
Hers: ASX MK2, 1.6 DI-D

Ex: Lancer X, 1.6, 2011

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Outlander”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori