consum

Generalitati vis-a-vis de automobilele Mitsubishi
Avatar utilizator
gabriel
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 08, 2007 4:55 pm

Mesaj de gabriel » Vin Noi 09, 2007 1:32 pm

buna ziua. sint gabriel si am un lancer 2.0 nou .am citit tot ce ati scris. ma intereseaza, din experienta unui posesor de motor de 2.0, care a mers mai mult, in diverse conditii de drum. vreau sa stiu care este consumul. sint putin ingrijorat, inca nu am apucat sa merg mult. ceva sfaturi,regimuri de turatii..........

Avatar utilizator
legacyb4
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 20, 2007 12:17 am

Mesaj de legacyb4 » Vin Noi 09, 2007 1:36 pm

Eu zic sa mai cauti prin topicurile de la "Masina mea si Jurnal de bord" si "Mitsubishi Lancer". Sigur gasesti acolo discutii despre consumuri la Lancer, atat pt 2.0 cat si pentru 1.6.

P.S Felicitari pt alegerea facuta si cat mai multi km fara probleme!

Avatar utilizator
gabriel
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 08, 2007 4:55 pm

Mesaj de gabriel » Vin Noi 09, 2007 1:51 pm

multumesc. incerc sa ma conving ca nu am facut o alegere proasta. ne mai auzim, adica citim.

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Vin Noi 09, 2007 1:56 pm

Bine ai venit pe forum, poate iti prezinti masina ca eu de exemplu stau la Doamna Ghica si stiu doua Lancer 2.0 in zona. Cine stie poate suntem vecini.

Avatar utilizator
legacyb4
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 20, 2007 12:17 am

Mesaj de legacyb4 » Vin Noi 09, 2007 2:13 pm

QUOTE (gabriel)multumesc. incerc sa ma conving ca nu am facut o alegere proasta. ne mai auzim, adica citim.


Poti sa fii convins de pe acum ca nu ai facut o alegere proasta. Chiar daca are un consum putin mai ridicat, macar stii pt ce. Oricum cred ca iti imaginai ca nu va consuma putin, nu e masina facuta pt asta.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Noi 09, 2007 9:06 pm

Salut, bine ai venit si sa stapanesti masina cu placere.

Am o rugaminte (nu doar la tine ci si la toti ceilalti utilizatori, si nici nu vreau sa sune a repros): folositi butonul de SEARCH (CAUTA) inainte de a initia un thread nou, pentru ca altfel riscam sa umplem inutil si haotic forumul. Mai e un thread despre consum chiar in aceasta categorie, sau un altul despre consumul lancer-ului si sincer as prefera sa il inchid pe asta si sa fie continuate discutiile acolo. Sper ca nu am suparat pe nimeni.

Merci. :wink:

Scrie răspuns

Înapoi la “Generalitati”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 15 vizitatori