Furaciuni De La Mitsu Nostru

Generalitati vis-a-vis de automobilele Mitsubishi
Scrie răspuns
Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Mar Mar 16, 2010 9:17 pm

O camera provizorie instalata in masina , poate ar prinde " gainaru' " , dar va trebui s-o parchezi in alt loc , din cauza unei eventuale razbunari .

Avatar utilizator
gabor13us
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iul 16, 2008 12:12 pm

Mesaj de gabor13us » Mar Mar 16, 2010 11:44 pm

mi-a disparut emblema de pe bara din fata. chestia e ca nu stiu daca a fost furata sau a fost pros montata cand mi-au schimbat bara...

Avatar utilizator
pick_Boost
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Aug 16, 2007 10:58 pm

Mesaj de pick_Boost » Vin Mar 26, 2010 7:32 pm

650 ron pentru o yala la un mitsubishi ? da ce-i cu asta in romania mitsubishi este considerata masina de lux ? ce-i cu preturile astea ?
eu schimb la evoul meu ignition coils cel putin odata la 2 saptamani si ma costa 17 $ bucata ceea ce e mai mult decat rezonabil dar sa-ti fure oglinda asa ceva.... numai in romania se poate intampla

Avatar utilizator
PROMitsu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 18, 2008 11:32 am

Mesaj de PROMitsu » Mie Iun 02, 2010 3:38 pm

La Coltul meu mi-au fost furate:
- lampa semnalizare dreapta. Nu mai stiu cat a costat. Parca vreo 50 RON. Schimbata la service.
- oglinda de pe partea soferului. Daca imi aduc bine aminte 320 RON. Originala, luata pe comanda dar nu de la reprezentanta.

Avatar utilizator
balishag
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 07, 2008 11:21 am

Mesaj de balishag » Joi Iun 03, 2010 9:31 am

nu mi s-a furat dar in schimb mi-a bagat cineva un bat de chibrit in antifurtul de la roata de rezerva. l-am gasit zgariat, probabil ca au incercat sa-l sparga dar degeaba. cu ocazia asta, l-am spart eu si l-am inlocuit :-)

Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Joi Iun 03, 2010 5:14 pm

Pentru cine vrea sa isi personalizeze cate ceva plastice sau .. sticle de pe masina .. dati la nena donkey ca le gravez cu laserul la munca suficient de mic cat sa nu deranjeze, suficient de mare cat sa fie observat si nedorit de cei care raspund comenzilor

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mar Iun 08, 2010 3:52 pm

pentru prima data de cand am lancer-ul am fost si eu calcat.
mi-au furat..... sigla de ralliart originala care o aveam pusa la grila superioara din fata.
Ce dracu fac cu ea? o pun pe dacie?

Avatar utilizator
balishag
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 07, 2008 11:21 am

Mesaj de balishag » Mar Iun 08, 2010 4:15 pm

apple, poate pe un alt lancer :-)) fa ochii mari!

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mar Iun 08, 2010 4:20 pm

pai nu-i problema ca nu merge decat pe new lancer... iar in momentul asta sunt singurul care a cumparat sigla aia nenorocita. Nu a mai fost vanduta nicio o alta sigla. Cine se risca sa si-o puna pe masina si n-are act doveditor (factura de la dealer mitsu) va avea de patimit. (plangere la politie, bate de baseball etc...)
SI VORBESC FOARTE SERIOS.

Avatar utilizator
moro
EVO I
Mesaje: 11
Membru din: Mie Mai 07, 2008 3:15 pm

Mesaj de moro » Mar Iun 08, 2010 7:42 pm

Frate, presupun ca au desfacut-o sau au rupt-o...

Tocmai cand pusesem eu ochii pe ea si umblam cu surubelnitele si cu cuterul in buzunar...glumesc

Scrie răspuns

Înapoi la “Generalitati”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: AlexHecy și 66 vizitatori