Mitsubishi Racing Challenge

Generalitati vis-a-vis de automobilele Mitsubishi
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Adriancar
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Feb 15, 2008 3:38 pm

Mesaj de Adriancar » Lun Oct 06, 2008 11:08 am

[quote="jules"] Am avut o oarecare pasiune sa fac macar o poza la fiecare concurent.


Multumim !!!

Nr de concurs 15

Avatar utilizator
Cristian Stancu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Sep 22, 2008 5:55 pm

Mesaj de Cristian Stancu » Lun Oct 06, 2008 12:48 pm

asteptam editia a 2-a, din pacate azi am vazut postul (

Avatar utilizator
jules
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 09, 2008 11:34 am

Mesaj de jules » Lun Oct 06, 2008 12:59 pm

Sincer nici eu nu am stiut pina vineri. Merita un sticky global evenimentul asta si pus si la Intilniri, ca asa a fost foarte ascuns.
Eu astept editia a III-a...

BTW: pt organizatori: BRAVO ! A fost frumos si cred ca nu e doar parerea mea.

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Lun Oct 06, 2008 2:58 pm

Cu totii asteptam editia a III-a.
Eventul asta iti permite sa te distrezi la maxim cu masina personala si nu are echivalent...

Mai curios e faptul ca numarul celor participanti e mic...raportat la numarul de fani Mitsubishi, posesori sau nu.
Daca un dealer Lada ar fi organizat asa ceva...cu siguranta numarul celor participanti ar fi fost mai mare.

http://i282.photobucket.com/albums/kk26 ... nge051.jpg


Avatar utilizator
Ursu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 11, 2007 2:14 pm

Mesaj de Ursu » Lun Oct 06, 2008 5:36 pm

QUOTE (jules)Acolo e tot ce am facut eu. Am avut o oarecare pasiune sa fac macar o poza la fiecare concurent. Insa mai mult de atit nu am putut ca m-a lasat cardul (adica s-a cam umplut).
Am tinut neaparat sa fac si un filmulet cu Titi si Valentin ca tare frumos a fost. NUma ca trebuie sa le convertesc putin ca is prea mari.

Oricum Ursule, tu ai vreo 3-4 poze, asa ca esti in fata. Si ai mers si frumos. Cred ca tu ai fost cel care a facut circuitul mai mult pe trei roti

multumesc frumos am mers pe 3 si acum am probleme cu 1 roata ))
zici ca e tractor...maine zbor pana la m car sa vad ce are

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Lun Oct 06, 2008 6:11 pm

simi ...daca nu gresesc...simi cu lanceru' a mers cel mai frumos!

Si frumos si bine...si tehnic si spectaculos!

Unii au mers tehnic (la timpi), altii spectaculos (la distractie)...el le-a combinat perfect!

Avatar utilizator
awbdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 24, 2008 8:46 pm

Mesaj de awbdan » Mar Oct 07, 2008 1:38 am

Bravos monser!!! Totusi nu va umflati in pene, ati fost , spre norocul vostru doar "clientii fideli ai M CAR" , pacat , va sareau fulgii daca veneau si din tara alti posesori ai marcii mitsu', probabil 30% din voi nici macar nu ati fi fost pe podium (binenteles asta o spun doar din invidie si cu parere de rau ca mi s a refuzat participarea) in rest ce sa va spun , poate s or impaca si dealerii intre ei si vor face editia a III a ptr toti si atunci sa vedem cine va iesi pe primul loc. :twisted:

Avatar utilizator
diablo_666
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 08, 2008 1:14 pm

Mesaj de diablo_666 » Mar Oct 07, 2008 10:18 am

Un mic tip: daca vii la editia a III-a (sper ca va exista), incearca sa te inscrii... De data asta nu au verificat de unde e luata masina (sau nu cred cel putin, teoretic e posibil sa fi cautat ei seria de sasiu ulterior ca sa vada ce si cum, dar dosarul mi-a fost acceptat fara verificari). Eu nu m-am inscris dinainte pe site, ci direct la fata locului...

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Mar Oct 07, 2008 11:43 am

QUOTE (awbdan)Bravos monser!!! Totusi nu va umflati in pene, ati fost , spre norocul vostru doar "clientii fideli ai M CAR" , ...

Mda...si eu care ma gandeam ca restul comunitatii mitsubishi o sa-i felicite pe ocupantii locului I, ca or sa fie curiosi sa vada poze, samd.

Cine a vrut sa participe, a participat, indiferent de restrictii! :-D
Restul sunt liberi sa comenteze...pozitiv sau negativ.

La MRC am intalnit oameni de calitate, unii de pe forum si printre ei m-am simtit cu adevarat intr-o comunitate mitsubishi..."mitsubishi", nu "mitsa centurista".

Or sa se afiseze timpii din ambele manse...circuitul amckart e deschis...cine vrea sa-i depaseasca e liber sa o faca...pe pista, nu din gura.
Vin si eu cu mare placere!

Numai bine!

Avatar utilizator
NeGrutzY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 07, 2007 7:42 pm

Mesaj de NeGrutzY » Mar Oct 07, 2008 11:43 am

QUOTE (awbdan)Bravos monser!!! Totusi nu va umflati in pene, ati fost , spre norocul vostru doar "clientii fideli ai M CAR" , pacat , va sareau fulgii daca veneau si din tara alti posesori ai marcii mitsu', probabil 30% din voi nici macar nu ati fi fost pe podium (binenteles asta o spun doar din invidie si cu parere de rau ca mi s a refuzat participarea) in rest ce sa va spun , poate s or impaca si dealerii intre ei si vor face editia a III a ptr toti si atunci sa vedem cine va iesi pe primul loc. :twisted:

Eu cred ca ai inteles oarecum gresit scopul acestor evenimente. Partea cu norocul clientilor fideli nu vreau sa o comentez pentru ca atata timp cat dealerul a investit bani si timp in aceste evenimente, alegerea participantilor cred ca i se cuvine. Eu vad aceste evenimente mai mult ca pe o distracte, un prilej de a-ti cunoaste mai bine masina, un prilej de a-ti face noi cunostinte printre posesorii de mitsu si mai putin ca pe o adevarata competitie. Tot in aceeasi idee au fost si premiile (cursuri de pilotaj) menite sa ne ajute sa fim soferi mai buni si sa ne bucuram de masini, ca totusi marca Mitsubishi inspira sportivitate.

Pun si ce am filmat... e complet, nu am apucat sa tai sau sa editez. Ce e filmat din masina e evolutia mea, iar de afara eu am numarul 02, Cristi are numarul 20, czt negru e bogdan, evo albastru e alina, etc etc

Racing challenge 2

Scrie răspuns

Înapoi la “Generalitati”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 65 vizitatori